Jacks Vape Mango Mint 🤩❄️- Przepyszny a zarazem orzeźwiający smak pysznego mango

🤩💣Jacks Vape Mango Mint💣❄️

Lubicie orzeźwiające soczki? Jeżeli tak, to dziś mam coś specjalnie dla Was jest to kolejny soczek od  Jacks Vape tym razem smak to Orzeźwiającego Mango. Jak wypadnie? Sprawdźcie sami. ⬇️

============================

 

🍼Producent – Jacks Vape 

📩/☑️/Smak –  Orzeźwiające Mango 

🍶Pojemność – 40ml w butelce 60ml 

🤑 Cena – około 16zl 

🍬❄️Ilość słodzika/chłodzika:🍬3/5 ❄️3/5

✴️Zanieczyszczenie grzałki: 2.5/5

💌  

=============================

🔹 Po odkręceniu nakrętki czujemy od razu przyjemny zapach intensywnie aromatycznego Mango, szybka próba kropli na języku, tylko to potwierdza, w smaku wyraźnie czuć pyszne zmrożone Mango, bardzo orzeźwiające połączenie. 

 

🔹Pierwszy wdech przychodzi gładko niesie on ze sobą lekkie orzeźwienie z wyczuwalna nuta  pysznego, a zarazem słodkiego Mango. Podczas wydechu doświadczany większych wrażeń powiew świeżości jest mocniejszy bardziej odczuwalny  mimo go wciąż jest on otoczony delikatnym  posmakiem pysznego Mango. Soczek ten idealnie sprawdzi się w cieplejszy okres, jeżeli szukasz szybkiego sposobu na schodzenie się i orzeźwienie zachowując przy tym przyjemny posmak, który bardzo   przypomina mi smak gumy do żucia  Orbit  Mango. 

=============================

 

⚠️⚠️⚠️

📌🗒️ Reasumując – Wyśmienicie soczysty i  orzeźwiający smak zapewni wam szybki i bardzo przyjemny powiew świeżości nawet w najcieplejsze dni. 

Słodycz zawarta w nim jest idealnie zrównoważona, dzięki czemu delektowanie się nim nawet w większej ilości jest po prostu przyjemnością. Według mnie zasługuje na maksymalną ocenę. ⚠️⚠️⚠️

 

🏁🏆Ocena –  5/5🏅🏆

 

=============================

📌Zwracam uwagę na fakt, że recenzja ma na celu wyrażenie mojej własnej opini – ma ona zatem wydźwięk czysto subiektywny.

🔞Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia

___________________________

📌Facebook⬇️

https://www.facebook.com/LegitVapePoland/

📌 Instagrama ⬇️

https://www.instagram.com/legitvapecouple/

 

 Krystian – Chmurka z Wami !💨💨🤗