Joyetech Cuboid 150W TC

Obecnie jeden z popularniejszych modów dostępnych w sprzedaży. Cuboid oferuje dwa tryby pracy WV oraz VT, oraz moc 150W, po upgrade do wersji 3.10 moc wzrasta do 200W. Została zastosowana również technologia TCR (Temperature Coefficient of Resistance) pozwala na zastosowanie ustawień odpowiednich wedle użytkownika do materiału z którego wykonana jest grzałka. Mod startuje w trybie WV od 0.05 ohm a w trybie VT 0.1 ohma.

Joyetech w tym urządzeniu wykorzystał wyświetlacz typu OLED o przekątnej 0.96 cala.

Cuboid mam możliwość spersonalizowania trzech ustawień. Zasilany dwoma ogniwami 18650 które zostały zabezpieczone nowym typem klapki, została wyposażona ona w technologię ORPP (Onboard Reverse Polarity Protection), która nie tylko chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi ale również przed awarią sprzętu w przypadku złego włożenia akumulatorów. Mod posiada też bardo fajną funkcję która pokazuje poziom naładowania poszczególnego akumulatora.

Producent zaleca używanie dwóch identycznych akumulatorów w których róznica między akumulatorami nie była większa niż 0.3V W modzie zastosowano standardowy pin 510, który został umieszczony na sprężynie.

Cuboid jest dość ciężki, lecz nie dobrze leży w ręce. Jego wymiary 42mm x 28mm x 91,5mm. Mod występuje w trzeh wariantach kolorystycznych.