Joyetech eGo AIO ProBox

JoyeTech – mistrzowie masowej produkcji tanich i kompaktowych zasilań AIO – zasilania, które zaspokoją podstawową potrzebę, które można elegancko schować do kieszeni. Dziś na tapecie eGO AIO ProBox.

Mimo kompaktowych rozmiarów i wbudowanemu zbiornikowi na liquid na pokładzie znalazł się pakiet o pojemności 2100mAh, który w połączeniu z grzałkami o oporności 0.6 ohm starczy na kilka godzin spokojnego chmurzenia. Regulacja i sterowanie zasilaniem odbywa się przy pomocy fire buttona oraz 3 pozycyjnego suwaka, który w funkcji off odcina dopływ napięcia a w pozostałych 2 umożliwia pracę w 2 trybach :

1. Napięcie nie jest stabilizowane i podawane na opór według aktualnego stanu naładowania akumulatora

2. Napięcie jest stabilizowane i podawane stale jako 3.7 volta.

Na boku umieszczono port microUSB do ładowania wbudowanego pakietu natężeniem do 1A – pełne naładowanie boxa powinno zająć niespełna 3 godziny. Zbiorniczek o pojemności 2ml wyposażony jest w podświetlenie jakże ekskluzywnie prezentującą się 7 kolorową diodą led – kolory podświetlenia możemy dowolnie zmieniać.

Górny airflow jest regulowany, ale system MTL ( gęba – płuco ) nie pozwala na mocne zaciąganie się prosto do płuc. Grzałki to doskonale wszystkim zdane i ogólnodostępne propozycje. Napełnianie parownika odbywa się łatwo i przyjemnie – po odkręceniu czapki mamy możliwość uzupełnienia przepływu przez 2 duże otwory.

Specyfikacja techniczna:

– Wbudowany akumulator pojemności 2100mAh
– 2 tryby pracy
: 1 – podawane jest aktualne napięcie z baterii ( sumaryczna moc maksymalna do 50W )
: 2 – napięcie jest stabilizowane do progu 3.7V
– Dioda led informująca o stanie baterii
: 100%-60% pełne podświetlenie
: 59%-30% powoli miga
: 29%-10% pulsuje
: 9%-0% bardzo szybko miga
– Port microUSB do ładoania natężeniem 1A
– Regulowany przepływ powietrza
– Pojemność zbiornika 2ml
– Wygodne górne napełnianie
– 7 kolorów podświetlenia zbiorniczka
– W zestawie 2 grzałki MTL ( gęba-płuco ) 0.6 ohm z zakresem pracy do 28W

board