• 100zł

JOYETECH EGO AIO QUICK – Czyli dobrze wydane 100zł.

Joyetech eGo AIO Kit to najnowszy mini mod od Joyetech. Dzięki baterii 1500mAh i pojemności 2 ml na e-liquid oraz systemem zabezpieczenia przed dziećmi, podświetleniem LED i bardzo niskiej cenie staje się niezwykle dobrą ofertą. Jest to komplety zestaw, do którego wystarczy wlać swój ulubiony e-liquid. Co ważne grzałka jest kompatybilna ze znanym i sprawdzonym rozwiązaniem z Joyetech Cubis więc nie ma tutaj mowy o przeciekaniu.

Joyetech eGo AIO to pierwszy e-papieros z zabezpieczeniem przeciw niepowołanemu otwarciu przez dzieci. Aby otworzyć zbiornik do napełniania, nie wystarczy tylko przekręcić górny cap, ponadto dioda LED włącza się po każdej sesji wapowania podświetlając nam ilość pozostałego liquidu. Smak oraz chmura generowane przez urządzenie stoją na wysokim poziomie w stosunku do jego ceny. Warto również wspomnieć że jest to mod typu all-in-one czyli jego konstrukcja jest nie rozbieralna.

Tego typu urządzenie za cene 100zł, a w promocjach można je kupić już za 70zł to bardzo mocna pozycja w rankingu modów budżetowych, jesli nie chcesz kupować iJust 2 ze względu na jego mizerne wykonanie, a masz do wydania jedynie 100zł to zastanów się nad Joytech AIO QUICK.