Joyetech eVic jest super

Dawno nie miałem do czynienia z e-papierosem który tak by mi się podobał jak Joyetech eVic. Jest nowoczesny smukły i wygodny w użyciu, a oprogramowanie Joyetech MVR sprawia że moje predyspozycje „dłubacza” są w pełni zaspokojone.

Po pierwsze eVic jest pierwszym na rynku e-papierosem który umożliwia upgrade firmware. Posiada duży  czytelny wyświetlacz OLED 64×128 umieszczony na czarnym pierścieniu w górnej części urządzenia. Sterowanie poszczególnymi parametrami eVic odbywa się w wygodny sposób za pomocą srebrnego pierścienia umieszczonego pod wyświetlaczem. Przycisk zasilania i gniazdo microUSB umieszczono po przeciwnej stronie. Smukły korpus wykonany z stali nierdzewnej  mierzy 139mm.

Zastosowano w nim gwint (510, eGo, eGo-T, eGo-C)  który akceptuje szeroki wachlarz clearomizer-ów dostępnych na rynku. Na dużym wyświetlaczu w czytelny sposób widzimy aktualną liczbę zaciągnięć, całkowitą liczbę zaciągnięć, bieżące napięcie, stan naładowania baterii, ostrzeżenie o temperaturze. W urządzeniu znajduje się bateria Samsunga 18650 o pojemności 2600mAh. Zastosowana elektronika pozwala sterować napięciem w zakresie od  3V do 6V, a maksymalna moc urządzenia to 30V. Dolna część baterii wyposażona jest w sprężynę wykonaną z miedzi.

Urządzenie umożliwia prowadzenie codziennych statystyk dzięki oprogramowaniu Joyetech MVR które bezpłatnie można pobrać ze strony producenta. Urządzenie łączy się z komputerem za pomocą kabla microUSB, uważam że jest to praktyczniejsze rozwiązanie niż moduł BLUETOOTH zastosowany np. w ANYVAPE BLUETOOTH. Poszczególne dane są przechowywane w pamięci urządzenia, a po podłączeniu eVic-a do komputera są synchronizowane.

Zestaw sprzedawany jest z samym urządzeniem, adapterem do gwintu 510, ładowarką sieciową i kablem microUSB, kartę gwarancyjną i kod potwierdzający autentyczność. Całość jest spakowana w bardzo ładne pudełko.

Dane techniczne :
– oporność grzałki od 0.5 do 5 om
– moc do 30W
– regulacja napięcia od 3V do 6V
– stainless steel

wymiary:
– średnica: 23mm
– długość: 139mm
– waga: około 150g