Joyetech eGO AIO D22

Po ogromnym zainteresowaniu ze strony e-palaczy produktem AIO ( all in one ) Joytech postanawia wypuścić 2 nowe odsłony tego sprzętu D16 oraz D22 ( nie zaprzestając rzecz jasna produkcji pierwszej wersji ). D22 – czym różni się od innych odsłon ?

 

 eGo_AIO_D22_04

Konstrukcja zostaje zachowana. Nadal mamy do czynienia z produktem, który nie jest rozbieralny ( prócz części odpowiedzialnej za wymianę grzałki ). Konstrukcja zgrabna, dobrze dopracowana i prosta – prosta jak budowa cepa. Pięć kliknięć przycisku – jako blokada oraz odblokowanie . Tak jak poprzednia wersja mamy tutaj do czynienia z blokadą przed niepowołanym odkręceniem top cap i wylaniem się płynu.

eGo_AIO_D22_02

D22 z racji tego,że ma 22 mm średnicy jest mała. Mierzy 106.5 mm . Dostępna będzie w 6 kolorach : czarnym, srebrnym, niebieski, czerwonym, pomarańczowym lub białym.

 eGo_AIO_D22_02

Wymienny drip tip – to duży plus. Z doświadczenia wiem,że zintegrowane duże driptipy lub małe, które są wpasowane w konstrukcję ( przykładem jest Uwell Rafale ) bardzo denerwują.

Tak jak w poprzedniej wersji zainstalowano 7 kolorową diodę, która podświetla nam liquid oraz informuje nasz o działaniach zachodzących w naszym e-papierosie.

eGo_AIO_D22_08

D22 posiada regulowany u góry airflow. Mówmy sobie szczerze – nie jest to urządzenie do OGROMNYCH chmur – jest to bardziej e-papieros dla początkujących waperów, mało problematyczny, posty w obsłudze , z gotowymi grzałkami – lub dla osób, które potrzebują coś małego i ” wyjściowego ” na wyjazd czy inne wycieczki.

eGo_AIO_D22_08

W zestawie od producenta dostajemy 2 grzałki SS316 0.6 ohm. Należy pamiętać o ich nasączeniu przez włożeniem do parownika ( zapobiegniemy nieprzyjemnemu przypaleniu waty ) oraz o zachowaniu odpowiedniego poziomu przy napełnianiu liquidu. Przelanie poziomu może skutkować wylaniem się liquidu na zewnątrz przy dokręcaniu parownika.

eGo_AIO_D22_09 eGo_AIO_D22_10

Ładować D22 możemy bezpośrednio od komputera z pośrednictwem kabla USB lub z użyciem dodatkowego adaptera sieciowego generującego napięcie 5V i natężenie do 1A.

eGo_AIO_D16_12

Specyfikacja techniczna :

– W zestawie 2 grzałki BF SS316 0.6 ohm
– Średnica zestawu 22mm
– Wysokość 106.5 mm
– Pojemność baterii 1500mah
– Dostępny w kolorach : Srebrnym, Czarnym, Czerwonym, Niebieskim, Pomarańczowym oraz Białym
– Konstrukcja All in One

boardboardboard