Już niedługo na rynku nowe iPV 8 ! 230W od Pioneer4you

Nadal czekam na produkt od Pioneer4you, który będzie tak odporny na niemal wszystko jak iPV3li – zasilanie, z którym można było wędkować, nurkować, zmywać, prać, gotować, tynkować, murować, malować, sprzątać, jeździć i po górach chodzić !

screenshot_6 screenshot_5 screenshot-1478717736pcl84

Może trochę się zapędziłem, bo chodź wodoodporny nie był to zalanie liquidem wytrzymał nie raz .. iPV8 sprzedaż niby ruszyła, ale jak wiadomi chińscy przyjaciele nie raz bardzo opóźniają wysyłki dystrybutorskie – bo święta, bo weekend, bo ból brzucha, bo nie ma produktu, ale się już robi ! 😀

3 wersje na dzień dobry – kolorystyczne rzecz jasna – trafione w punkt moim skromnym zdaniem – zapoczątkowany przez Lost Vape trend na skórkowane wstawki widoczny jest i tutaj – i przyznam,że wygląda dość imponująco.

screenshot_3 screenshot_2

Elektronika YiHi – w niektórych wersjach dużo lepsza od DNA i wiele osób z pewnością podzieli tutaj moje stanowisko. 330-tka w wersji F8 dostarczy nam płynnie regulowane 230W, które elektronika wyciągnie z 2 akumulatorów 18650.

Nie braknie wsparcia kontroli temperatury oraz trybu Pure SX – co ciekawe port microUSB, który służy głównie do aktualizacji oprogramowania będzie również wspierał ładowanie ustawionych w szeregu akumulatorów dzięki wbudowanemu w chip balancerowi.

O serii iPV było kiedyś głośno – za sprawą wspomnianego wcześniej modelu 3li czy też 4 / 4s – urządzenia proste i wytrzymałe. Trend ciągłego ulepszania i dodawania mnogości funkcji do elektroniki rozrasta się i widać to niemal u każdego producenta – czekam na pierwsze opinie Polskich i zagranicznych użytkowników – będę Was informował na bieżąco !

screenshot_4

Specyfikacja techniczna :

– Zasilanie 2×18650
– Chip YiHi SX330-F8
– Regulowana moc wyjściowa od 10W do 230W
– Obsługa rezystancji w trybie mocy od 0.15 ohm do 3.0 ohm
– Obsługa rezystancji w trybie kontroli temperatury od 0.05 ohm do 1.5 ohm
– Tryb SX Pure dla rezystancji od 0.040 ohm do 0.060 ohm
– Regulacja współczynnika rezystywności TCR od 0.00050 do 0.0070
– Napięcie wyjściowe od 1.0V do 7V
– Ładowanie przez port microUSB
– Głowica ze stali nierdzewnej z pozłacanym pinem pływającym
– Wsparcie i regulacja kontroli temperatury
– Wyświetlacz OLEDowy o przekątnej 0.96″