Kamry K1000 – elegancki mod z bogatym wyposażeniem

Zimowy wieczór, zacieniony pokój z regałami wypełnionymi starymi książkami, wygodny fotel z nad którego wisi lampka, my, ciekawa książka i Kamry K1000. Kiedy patrzę na tego moda z łatwością jestem wstanie wczuć się w klimaty rodem z powieści Arthura Conan Doyle’a.

Kamry K1000 to klasyczny mechaniczny mod, przypominający swoim wyglądem prawdziwą fajkę. Zaprojektowany i wykonany z dużą dokładnością. Tego modelu nie powstydził by się nawet sam Sherlock Holmes.

Sama fajka wykonana jest z wysokiej klasy aluminium, które w celu polepszenia wyglądu i trwałości poddano procesowi anodowania. Widać że u samych podstaw tworzenia tego projektu konstruktorzy postawili na prostotę i solidność. W Kamry K1000 nie znajdziemy ani grama elektroniki, przewodów czy połączeń lutowanych. Osoba decydująca się na kupno tego urządzenia musi być w pełni świadoma wad i zalet wynikających z użytkowania tego rodzaju sprzętu.

W zestawie z modem załączono baterie 18350 o pojemności 900 mAh, która bez obaw wystarczy na dłuższy okres wapowania. Zastosowanie w tej konstrukcji gwintu 510 umożliwia nam stosowanie szerokiego zakresu clearomizer’ów dostępnych na rynku.

W zestawie znajdziemy clearomizer K1000 do którego montujemy dołączony ustnik. Clearomizer dobrze oddaje smak wapowanego liquidu i zapewnia dobre wrażenia estetyczne związane z widokiem kłębów emitowanych par. Sam mod wygodnie leży w dłoni. W górnej części znajduje się elegancka połyskująca pokrywa baterii w której zamontowano przycisk włączający napięcie. Fajkę łatwo utrzymać w nienagannej czystości, na powierzchni nie widać odcisków palców.

Kamry K1000 jest sprzedawany z bogatym wyposażeniem dodatkowym.

Skład zestawu:
– body
– clearomizer
– dodatkowy drip
– adapter 510
– dwa akumulatory 18350 – 900 mAh
– ładowarka 18350/18650
– etui

Dane techniczne:

  • materiał: aluminium anodowane
  • akumulator: 18350
  • pojemność akumulator:  900 mAh