KANGER ARYMI GILLE z ciekawym systemem odparowywania :)

Arymi – parownik, który zadziwił wiele osób swoją wymyślną konstrukcją i niespotykanymi grzałkami. Może nie wygląda atrakcyjnie, ale wiele osób chwali sobie jego pracę. Garść informacji na jego temat

screenshot_2 screenshot_3 screenshot_4

Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych : czystej stali, czarnym oraz białym. Gille ma 3ml pojemności oraz średnicę 22mm. Przepływ powietrza przez cztery 2mm otwory przebiega wewnątrz parownika i otula grzałkę w całości.

screenshot_5 screenshot_6

W zestawie prócz dedykowanego zintegrowanego top cap drip mamy również adapter, dzięki któremu bez problemu zainstalujemy każdy drip tip 510. Pin kontaktowy został pozłocony 24 karatowym złotem dla zwiększeni przewodności – niestety nie jest regulowany.

3 ml zbiorniczek bezproblemowo napełnimy dzięki dwóm dużym otworom z łatwym dostępem od góry.

screenshot_7 screenshot_8

Grzałki, które wyglądają jak sprężyny montujemy w zaczepach umieszczonych od góry parownika. Wymiana grzałki fabrycznej jest bardzo prosta , wymiana waty również nie przysparza wielu problemów. Z opinii kilku użytkowników wiem,że parownik mimo swojej niepozornej konstrukcji na prawdę daje radę ! Dostarcza optymalną, ciepłą chmurkę i dobrze oddaje smak.

Zabieg z zastosowaniem takiej formy grzałek wyszedł na prawdę na plus – prócz łatwej wymiany za dość niską cenę uzyskujemy bardzo fajny zestaw.

screenshot_10 screenshot_11 screenshot_12

Specyfikacja techniczna :

– Pojemność 3 ml
– Średnica 22 mm
– Wygodne napełnianie od góry
– W zestawie nichromowe 3 grzałki 0.5 ohm z zakresem pracy od 25W do 60W
– 4 otwory airflow o średnicy 2 mm każdy
– Pozłacany 24 karatowym złotem pin kontaktowy
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej i szkła