Kanger K Kiss – podręczny młotek

W dobie technologii, stałych ulepszeń i modyfikacji – pakowania coraz większej ilości funkcji w coraz mniejsze urządzenia KangerTech ciut spowalnia – tworzy zasilanie bez niepotrzebnych ( dla wielu ) funkcji. Dziś garstka informacji o K Kiss.

Konstrukcja prosta jak budowa cepa – wbudowany pakiet akumulatorów o sumarycznej pojemności 6300 mAh – śmiem podejrzewać,że w łączeniu równoległym bo zasilanie nie posiada regulacji – pracuje jak klasyczne zasilanie mechaniczne – czyli maksymalne napięcie wyjściowe to 4.2V i spada wraz z rozładowaniem pakietu.

Nie ma bezpośredniego dostępu do akumulatorów – ładujemy je za pośrednictwem portu microUSB i przy pełnym rozładowaniu zejdzie kilka godzin by naładować tą małą kolumbrynkę. Wyświetlacz – jest i owszem, ale składa się jedynie z 5 diod LED sygnalizujących stan naładowani akumulatorów.

Minimalna oporność obsługiwana przez zasilanie to 0.15 ohm – poniżej tej wartości skromna elektronika umieszczona w zasilaniu nie dopuści do pracy zestawu.

Parowniszcze, czyli klasyczny zapychacz zestawowy – bez bazy RBA, przeznaczony jedynie na grzałki fabryczne SSOCC ( tak – dobrze Ci się kojarzy drogi wejprze – były takowe chociażby w Top Tank-u ) zakres pracy od 25W do 60W – w zestawie dostajemy 2 sztukasy.

Wygodne napełnianie od góry, regulacja przepływu powietrza, poprawna chmurka i oddawanie smaku – średnia klasa, ale nie każdy musi jeździć mercem .. 🙂

Specyfikacja techniczna:

– Pojemność akumulatorów : 6300 mAh
– Wymiary 83mm x 40mm
– Minimalny opór grzałki 0.15 ohm
– 5 led wskazujących stan naładowania
– Port microUSB do łądowania natężeniem 1A
– Konstrukcja ze stopu cynku i aluminium
– Szereg zabezpieczeń zwarciowych

Parowniszcze :

– 24mm średnicy
– 4.5ml pojemności
– Górne napełnianie
– Przeznaczony na grzałki fabryczne
– Płynnie regulowany Airflow
– Pozłacany pin kontaktowy
– W zestawie 2 grzałki SSOCC z zakresem pracy od 25W do 60W