Kanger K1 – DNA 75 z drewnem stabilizowanym

To pierwsza taka SZTUKA ! Tak ekskluzywna – wspomina producent, który chyba sam jest zaskoczony,że udało mu się zrobić dobrej jakości zasilanie 😀 Nie ma co się oszukiwać – KangerTech mimo dużej ilości produktów na rynku nie jest postrzegany jako porządna firma – pod względem jakości wykonania swoich produktów. Większość produkcji jest dobra lub poprawna, ale K1 może zostać nr 1 !

Chodź model ten sam – to każdy zasilanie jest inne ! Drewno stabilizowane, które producent połączył z korpusem z wytrzymałego i lekkiego stopu cynku pięknie się prezentuje a jego faktura, w każdym kolejnym zasilaniu jest inna.

Układ klasyczny dla zastosowanej elektroniki DNA 75 – fire button, OLEDowy wyświetlacz 0,91″, dwa przycisku regulacyjne oraz port microUSB. Nie będę rozgadywał się na temat funkcji elektroniki DNA 75 bo specyfikacja pozostaje niezmienna od dnia premiery, pełna specyfikacja znajduje się na stronie producenta TUTAJ

K1 był przedstawiany już dość dawno – mimo swojej smukłej konstrukcji głowica ma jedynie 22mm średnicy – a taki rozmiar przy aktualnie najpopularniejszych parownikach jest niedopuszczalna. 24mm / 24.5mm / 25mm staje się już powoli standardem przy tworzeniu nowych parowników – przykra informacja, ale jak to mówią – każda potwora znajdzie swego amatora .. 🙂

Nasze modziszcze zasilimy pojedynczym wysoko prądowym akumulatorem 18650 – wrzucamy dziada w tubę po odkręceniu kapsla od spodu. Należy pamiętać, by akumulatory nie miały uszkodzonej izolacji w okolicach plusa – nie chcemy zrobić z zasilania granatu ręcznego .. ?

Specyfikacja techniczna:

– Korpus z wytrzymałego stopu cynku
– Każda sztuka jest unikatowa z racji faktury drewna
– 22mm głowica
– Elektronika DNA 75
– Płynna regulacja mocy od 1W do 75W
– Maksymalne natężenie wyjściowe 30A
– Duży OLEDowy wyświetlacz 0.91″
– Wsparcie i regulacja kontroli temperatury
– Możliwość wgrywania własnych grafik
– Dziesiątki funkcji i ustawień dzięki oprogramowaniu EScribe
– Zasilany 1×18650
– Port miroUSB do ładowania i aktualizacji
– Wymiary 42mm x 22mm x 90mm