Kanger Pangu Tank

Czy tylko mi Pangu kojarzy się z Jailbreak do iPhone ? 😀 Mniejsza z tym – Pangu stworzony zaraz po ProTank-u 4. Podstawowe założenie – prostota obsługi i wykonania.

Screenshot_3 Screenshot_4 Screenshot_5

Pangu to dość budżetowa propozycja od Kanger i na budżetową na pierwszy rzut oka niestety wygląda. ie znajdziemy tutaj pozłacanego pinu +, który jest w sumie standardem w większości parowników, nie jest również regulowany. Oringi po nałożeniu szkła wyglądają bardzo brzydko.

Screenshot_6 Screenshot_7

Mamy regulowany przepływ powietrza; 3.5ml pojemności oraz grzałki fabrycznie – podłużne i długie, które zastępują dodatkowy komin. otwory na liquid nie są ogromne, ale powinny spokojnie przetrawić liquidy 70VG.

Szkło jest wymienne ( dostajemy zapasowe w zestawie ). Powracając do grzałek w zestawie od producenta dostajemy 2 sztuki : 0.5 ohm oraz 1.5 ohm – nie jestem w stanie powiedzieć Wam moi kochani jak oddaje smak, o wszystkim przekonam się już niedługo 🙂

Screenshot_10 Screenshot_9 Screenshot_11

Sugerowana cena Pangu to 19,99 $ – czyli około 80 polskich cebulo złotych – wydaje mi się,że dorzucając kilka złotych dostaniemy o wiele lepsze parowniki ..

Specyfikacja techniczna :

– Średnica 22mm
– Pojemność 3.5ml
– Regulowany airflow o wymirach 14mm x 2mm
– Górne napełnianie
– Grzałka fabryczna 0.5 ohm z zakresem pracy od 15W do 50W
– Grzałka fabryczne 1.5 ohm z zakresem pracy od 10W do 26W
– Wykonany ze stali nierdzewnej i szkła
– W zestawie zapasowe szkło Pyrex