KangerTech AKD – na 5 akumulatorów 18650

Wybaczcie moją interpretację skrótu AKD, ale nasunęła mi się sama tuż po zobaczeniu pierwszej grafiki prezentującej nowy tłuczek do kotletów.

ZASILANY 5 AKUMULATORAMI 18650

Rozumiecie ten trend ? Bo ja nie jestem w stanie zrozumieć dla kogo komfortowo użytkuje się EIN wyglądający jak tłuczek do schaboszczaka. Ale z Ciebie malkontent .. powie grupa 3 osób, które lubią takie zestawy 😀 Są gusta i guściki – jedni lubią komfort, drudzy ” chcą mieć zapas energii ” – a o zabraniu zapasowych akumulatorów to nikt nie pamięta przecież.

Co wiemy o zestawie ?

W zasadzie tyle, co widać na zdjęciu powyżej. Nowego moda zasilimy 5 akumulatorami 18650 a urządzenie wyciągnie z nich 222W mocy wyjściowej – i tutaj nasuwa się pytanie ” Dlaczego tylko tyle ? ” Tak sobie Pan Chińczyk wymyślił – to tak jest.

W sprzedaży będzie 5 wersji kolorystycznych + wymienne korpusy, których można by używać jako kubka lub miski na zupę, gdyby nie otwory wentylacyjne w dolnej części. Zasilanie będzie miało również funkcję powerbank – zapewne będzie potrzebna przejściówka, której w Polsce nie zobaczymy w sklepach tak jak w przypadku adaptera do Wismec RX300.

Będzie również parownik – na grzałki fabryczne z jakże przepięknym podświetleniem LED – nie skomentuję.