KangerTech CUPTI – nowy produkt od Kangera

 

KangerTech przedstawia nam nowy produkt all in one. Postaram się Wam przybliżyć garść informacji o urządzeniu, które wypuszczone jest dopiero w preorderze dla sklepów i dystrybutorów.

Screenshot_11

Urządzenie zasilane jest pojedynczym akumulatorem 18650 wkładanym od spodu po zwolnieniu z zaczepu oraz magnesów klapki. Maksymalna moc, którą możemy płynnie regulować do 75W. Urządzenie będzie obsługiwać grzałki z drutów tytanowych, niklowych oraz stalowych – pod kontrolą temperatury.

Screenshot_12

W górnej części urządzenia po stronie przycisku fire został umieszczony mały ( niestety kiepskiej jakości ) wyświetlacz informujący nas o najważniejszych procesach zachodzących w urządzeniu takich jak : stan naładowania akumulatora, wybrany tryb, aktualny opór grzałki oraz aktualny nastaw mocy. Tuż pod nim zawarte zostały 2 małe przycisku sterujące.

Pojemność zbiornika to 5ml – by napełnić go należy odkręcić korpus parownika i całość wyciągnąć na zewnątrz. Grzałkę wkręcamy u dołu korpusu. Przepływ powietrza jest regulowany u góry tuż pod drip tipem a sam drip jest wymienny.

Screenshot_13

Specyfikacja techniczna :

– Obsługa kontroli temperatury
– Do 75W mocy wyjściowej
– Pojemność zbiorniczka 5 ml
– 2 grzałki + baza RBA w zestawie
– Wymienne szkła
– Zasilany pojedynczym akumulatorem 18650

 boardboard