KangerTech jest firmą znaną i cenioną na rynku

Przez lata ciężką pracą wypracowała sobie markę i pozycję dzięki której jej produkty e-papierosy są cenione i rozpoznawalne na całym świecie. K-Simar 20w Gravity to nowoczesny elektroniczny papieros typu MOD z którego KangerTech może być dumny.

Mierzy on 129mm i ma średnicę 23,5mm, dzięki zastosowanej elektronice umożliwia używanie grzałek o oporności zaczynającej się już od 0,5ohm i sterowanie mocą urządzenia w przedziale od 7 do 20W (ze skokiem co 0,1W). Jest zaprojektowany do współpracy z bateriami 18650, niestety nie są one dołączone do zestawu w którym sprzedawany jest ten mod.

Poszczególne elementy urządzenia są wykonane precyzyjnie i dopasowane, przycisk zasilania działa przyjemnie i jest dużą zaletą. Całość wykonana jest z materiałów najwyższej jakości. Design jest przyjemny dla oczu, choć nie wyróżnia go spośród konkurencji. Duży czytelny wyświetlacz znajdujący się przed przyciskiem zasilania umożliwia odczyt takich parametrów, jak aktualna moc, napięcie czy rezystancja grzałki.

Ciekawostką jest że Mod został wyposażony w czujnik grawitacyjny. Dzięki czemu sterowanie poszczególnymi funkcjami stało się jeszcze łatwiejsze. Np. jeśli chcemy zwiększyć moc z jaką urządzenie ma pracować, wystarczy potrząsnąć nim w prawo, a jeśli zmniejszyć to w lewo. Jest to bardzo intuicyjny sposób który na pewno w szybkim czasie zostanie skopiowany przez konkurencję. Elektroniczny papieros K-Simar 20w Gravity Mod to porządne urządzenie, wykonane w staranny sposób. Godne polecenia każdemu.

Dane techniczne:
– gwint: 510
– bateria: 18650 (brak w zestawie)
– regulacja mocy: od 7.0W do to 20.0W ze skokiem co 0.1W
– minimalna rezystancja: 0.5ohm
– długość: 129mm
– średnica: 23,5mm
– gwarancja: 3 miesiące