KATO HAMMER MOD – MECHANICZNY MOD dla fanów skandynawskiej mitolgii

KATO to znany i ceniony producent sprzętu do e-palenia którego jedną z rozpoznawalnych cech jest nieszablonowe podejście przy projektowaniu swoich produktów. Nie inaczej jest i tym razem.

Wygląd Hammer mod przynosi nam na myśl mroczne czasy kiedy to na ziemi władali nordyccy bogowie. A wśród nich Bóg Thor wraz ze swym młotem Mjöllnirem który był symbolem jego władzy i potęgi. Któż z nas nie chciał by choć przez chwile poczuć się jak gromowładny władca świata. Może i przesadziłem z władaniem światem, ale naprawdę Hammer Mod pod względem designu jest nie z tej ziemi, piękne połączenie stali nierdzewnej z staro nordycką stylistyką połączonych w nieszablonowy kształt. Hammer Mod to jedno z tych urządzeń które udowadniają, że sprzęt do e-palenia nie musi mieć prostego cylindrycznego kształtu.

Pod względem technicznym, mamy do czynienia z bardzo dobrym produktem wysokiej jakości. KATO zdążył już nas do tego przyzwyczaić. Pod względem ergonomii i wygody użytkowania nie można powiedzieć złego słowa. Mod bardzo dobrze leży w dłoni a przycisk zasilania został oparty na specjalnej sprężynie dzięki czemu działa bardzo przyjemnie.Całość jest wykonana z błyszczącej stali nierdzewnej.Przystosowano go do pracy z akumulatorami 18350 18500 18650. W zestawie znajdują się specjalne tuleje przeznaczone do ich montażu. Sam mod ma wymiary 37,19 mm x 29,7 5mm i waży około 230 g. Zastosowano w nim gwint typu 510, który jest zgodny z bardzo dużym wachlarzem parowników dostępnych obecnie na rynku. Ma to duże znaczenie bo łatwo i szybko dobierzemy odpowiedni clearomizer.

Każdy kupujący Hammer mod musi być świadomy tego, że ma do czynienia z urządzeniem mechanicznym w którym prąd z baterii jest bezpośrednio kierowany do grzałki, bez udziału jakiejkolwiek elektroniki. Ma to swoje wady i zalety. Istotną zaletą jest to, że w modach mechanicznych praktycznie nie ma co się zepsuć i urządzenie będzie mogło służyć nam długimi latami, ale za to wapując jesteśmy zdani na łaskę i nie łaskę naszej baterii. Kupując Hammer mod-a dostajemy wraz z nim 3 tuleje przeznaczone do montażu akumulatorów 18350/18500/18650 oraz bardzo ładne pudełko.


Dane techniczne:

  • Wysokość: 37,19 mm
  • Szerokość: 29,75 mm
  • Długość:
  • 54,40 mm w konfiguracji z 18350
  • 68,80 mm w konfiguracji z 18500
  • 86,25 mm w konfiguracji z 18650
  • średnica głowicy: 23,7 mm
  • waga: 230 g
  • materiał: stal nierdzewna