KATO SQUARE BOX- MECHANICZNY MOD O WYJĄTKOWEJ STYLISTYCE

KATO od pewnego czasu zaskakuje nas ciekawymi designerskimi propozycjami. Jest twórcą takich modeli jak Astro czy Hammer, mod-ów które pokazują, że e-palenie nie musi ograniczać się do prostego cylindrycznego kształtu i metalicznych barw.

KATO SQUARE BOX jest modem mechanicznym, więc nie znajdziemy w nim żadnej elektroniki. Rozwiązanie to nie pozwala na sterowanie prądem zasilania i kontrolą poszczególnych parametrów wapowania, ale za to sprawia, że urządzenie jest bardziej odporne na awarie i „ma to coś” jak twierdzą zwolennicy mechanicznych urządzeń.

Mod wykonany jest bardzo starannie. Wszystkie elementy doskonale pasują do siebie. Przycisk zasilania jest oparty na sprężynie, dzięki czemu jest przyjemny w użytkowaniu. Jego wysokość wynosi 100 mm co biorąc pod uwagę, że wykorzystuje baterie 18 650 jest zaskakującym osiągnięciem. Waży niespełna 200 gram i doskonale leży w dłoni.

Zastosowano w nim gwint 510. Niestety mod posiada pewne ograniczenia związane z rozmiarem parownika, nie może on przekraczać średnicy 23 mm. KATO SQUARE BOX wyposażono w otwory wentylacyjne dla baterii. Urządzenie jest skręcane specjalnymi śrubami, więc żeby dostać się do jego środka trzeba użyć narzędzi. Są one dostarczone wraz z urządzeniem.

MOD sprzedawany jest wraz z dodatkową sprężyną baterii, kluczem sześciokątnym i poręcznym futerałem. Całość po wyjęciu z pudełka robi bardzo dobre wrażenie. Da się go szybko polubić.

Dane techniczne:

  • bateria: 18650
  • gwint: 510 (max. średnica parownika 23mm)
  • wysokość: 100 mm
  • materiał: stal nierdzewna 304
  • waga: 194 g