Kolorowa para z e-papierosa

Kolorowa para z e-papierosa to temat, który poruszany był już kilkukrotnie. Za każdym razem temat ten przyciągał głównie młodzież, która chciała ” szpanować ” kolorową chmurką przed znajomymi.

K2

Kolorowy liquid = kolorowa para ?

Oczywiście ….,że NIE ! Liquidy są kolorowe tylko i wyłącznie dzięki naturalnym barwnikom z aromatów.

To,że liquid ma przykładowo jaskrawozielony kolor nie znaczy,że jest radioaktywny.

Kolorowy „dym” uzyskiwany jest w większości poprzez dodanie do mieszanki związków barwiących zawierających METALE CIĘŻKIE silnie trujące dla naszego organizmu.

Barwniki spożywcze zabarwią chmurkę / liquid ?

Owszem zabarwią … ale takie działania też są szkodliwe dla naszego zdrowia. Dlaczego więc możemy swobodnie spożywać ciastka oblane kolorowymi lukrami, cukierki i inne słodycze ?

Barwnik spożywczy barwiąc np. lukier na pączku po zjedzeniu wędruje drogami pokarmowymi naszego organizmu i jest wydalany. Wapując WDYCHAMY parę do płuc, z których wydalenie barwnika spożywczego jest bardzo utrudnione.

K3

Skąd w takim razie zdjęcia z kolorową chmurką ?

100 % takich zdjęć to efekt obróbki graficznej lub wypuszczania chmurki pod strumień kolorowego światła. Takie zdjęcia przyciągają uwagę – to prawda, ale powtarzam 100% przypadków to efekt obróbki graficznej.

E-papierosy i liquidy mają nam pomóc rzucić palenie papierosów tradycyjnych, które zawierają tysiące szkodliwych substancji. Po co truć się dodając barwniki ? Po co próbować koloryzować sztucznie liquid ?