Komentarz Vape Poland na akcje stron „Jestem Waperem” oraz „Promocje dla Waperów”.

Vape Poland powstało niespełna 3 lata temu z mojej inicjatywy po czym dołączyło do strony kilku moich przyjaciół. Tworząc ta strone przeprowadziliśmy kilkanaście konkursów oraz akcji promocyjnych. Niestety z doświadczenia wiem, że cięzko uzyskać tak atrakcyjne nagordy od sponsorów które oferują wspomniane strony.

Strona „Jestem Waperem” wraz ze swoim początkiem ogłosiła „konkurs” z cennymi nagordami, okej to jest jeszcze do przyjęcia, bo przecież nie są to aż tak abstrakcyjne sumy. Problem pojawia się w momencie kiedy trzeba było roztrzygnąć konkurs, w którym  do wygrania były nagordy przekraczające magiczną jak na polskie standardy sume 1000zł, sytuacja wyglądała naprawdę abstrakcyjnie. W dniu ogłoszenia wyników pojawił się wpis: „Post konkursowy SAM się usunął i prosimy was jeszcze raz o udostępnianie” – To potwierdziło moje podejrzenia co do nieautentyczności konkursu.

 

 Nie mogę pojąć jak ludzie ufają takim konkursom, i biorą udział kolejny raz. Gdzie posty wyglądają naprawde nieprofesjonalnie i budzą wiele podejrzeń. Wyobraźcie sobie sytuajce w której rzekomo własciel strony X wydał grubo ponad 200 000 zł na towar i chce go sprzewdawać poprzez fanpage na Facebooku? Przecież to zabawne. Nie dajcie się oskubać, uważajcie w jaki sposób przelewacie swoje pieniądze oraz gdzie klikacie.

Dlaczego o tym pisze?

  1. Ponieważ mam obawy że ten towar nie istnieje, a strona zniknie razem z waszymi zamówieniami.
  2. Prowadząc strone przez niespełna 3 lata doświadczyliśmy już podobnych sytuacji.
  3. Przez ten czas budowaliśmy zaufanie,a w momencie gdy tego typu strona wprowadza ludzi w błąd, to odbija się to na Nas oraz na reszcie wiarygodnych stron o tematyce VAPE.
  4. Zastanówcie się w czym bierzecie udział, zawsze sprawdzajcie czy strona nie budzi podejrzeń. 

Miejmy nadzieje że to wszytko tylko moje obawy, a nagrody dotrą do zwycięzców.

Pozdrawiam 🙂