Kompaktowy zestaw narzędzi od Coil Master – Mini Kit

Dziś słów kilka o małym zestawie narzędzi od CoilMaster – najpotrzebniejsze spakowane w 1 kompaktowym zestawie.


Cały zestaw narzędzi przychodzi do nas w materiałowym wzmocnionym wkładkami opakowaniu, które wygląda bardzo solidnie – nic tutaj nie zalatuje tandetą.

Czarno czerwona kompozycja Coil Mastera świetnie wpasowuje się w dizajn zestawu. Czerwony ekspres wszyty w konstrukcję jest mocni i wytrzymały a suwaki poryte gumą brz problemu pozwalają dobrać się do zawartości.

Po otwarciu – lewa strona to podzielona siatką przestrzeń na druty oporowe, bawełny czy też inne akcesoria, które warto zapakować by nie latały po całym opakowaniu.

W dolnej siacie do zestawu dostajemy 2 zapakowane w folię płatki waty. Ja osobiście trzymam ją na czarną godzinę – gdy wykończę wszystkie zapasy będę miał swoje koło ratunkowe 🙂

W drugiej otwieranej części dostajemy składane i poręczne, ostre jak brzytwa nożyczki do precyzyjnego przycinania bawełny. Małe i składane dziabągi świetnie docinają bawełnę – dzięki temu,że nawet przy samym końcu są mocno zaostrzone i dobrze ściśnięte nie ma najmniejszego problemu z przycięciem waty.

W zestawie również cążki do ucinania drutu – zaostrzone czubki i piekielnie ostre ostrza bez problemu radzą sobie z precyzyjnym docinaniem drutu tuż przy słupku parownika. Pokryte plastikiem dobrze trzymają się w ręce a zamieszczona obok ostrza blokada blokująca ostrza zabezpieczy nasze palce i nie pozwoli dziabnąć się tu i ówdzie.

W saszecie znajdziemy również multinarzędzie dzięki któremu poradzimy sobie z zapieczonym lub mocno dokręconym parownikiem a dzięki szczypcom ceramicznym precyzyjnie zaciśniemy zwoje przy przepalaniu grzałki.

Dwa śrubokręty – krzyżak i płaski – małe, ale stabilnie leżące w dłoni – zakończone obrotową główką pomocną przy dokręcaniu i odkręcaniu śrub.

W zestawie mamy również woreczek z zestawem trzpieni i końcówkami do kręcenia prostych podstawowych grzałek. Bardzo pomocne urządzenie – po przeprowadzeniu drutu wystarczy wykonać kilka obrotów na danej średnicy by uzyskać proste i cieszące oko grzałki. Całość zapakowana jest w gustowny skóropodobny worek.

board