Kryten Staggered Shelf by Psyclone Mods

Kryten nie mylić z kretynem – bo tak własnie na początku nazwałem artykuł … 😀 Mimo malutkiej pomyłki dziś parę słów o stylistycznym przeciętniaku z ciekawą bazą.

Stylistyczny przeciętniak – to chyba idealne określenie dla tego drippera. Z zewnątrz nie zachęca zupełnie nic, ale nie ma co się zniechęcać bo baza, o której za chwilę wyróżnia ten parownik. Na plus posrebrzany i płynnie regulowany pin kontaktowy – wiemy jak kończą osoby, które używają parowników bez regulowanego pinu w rurkach .. #głupi #Andy

Na plus również 2 drip tipy, które otrzymujemy od producenta – duży o wiele fajniej komponuje się z top capem. Konstrukcja wykonana w pełni z wysokiej jakości stali nierdzewnej w połączeniu z izolatorem PEEK tworzy niezawodny zestaw na długie miesiące.

Baza w Krytenie umożliwia nam kilka pociesznych możliwości montażu grzałek – dzięki swojej 3 stopniowej konstrukcji pozwoli nam na idealne ułożenie niemal każdego rodzaju grzałek. Spora powierzchnia oraz 7mm studzienka na liquid to idealny zestaw do srogiego wapowania !

Specyfikacja techniczna:

– Średnica 24mm
– 7mm studzienka na liquid
– Izolator PEEK
– Posty montażowe z adaptacyjną przestrzenią montażową
– Podwójnie regulowany airflow o średnicy 9.5mm x 2mm
– 15mm drip tip
– Konstrukcja z wysokiej jakości stali nierdzewnej
– Posrebrzany regulowany pin kontaktowy +

boardboard