LiquidEU to polski produkt do e-papierosów gwarantujący najwyższą jakość.

Zapakowany w estetyczne pudełko, dostępny w opakowaniach 10ml o czterech różnych poziomach zawartości nikotyny: 0 mg/ml, 6 mg/ml, 12 mg/ml i 18 mg/ml.
Butelki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa PET przeznaczonego do przechowywania produktów spożywczych.

LiquidEU produkowany jest w dwunastu niepowtarzalnych oraz oryginalnych smakach.

Jak powstaje smak?

Najistotniejszy dla użytkownika jest smak. Uzyskanie wyrazistego, powtarzalnego i trwałego smaku wymaga wielu prób oraz użycia aromatów o najwyższej jakości. Próbki testowe przygotowują zaufani blenderzy. Po odpowiednim okresie dojrzewania są one testowane na kilku różnych typach e-papierosów.
Testy dotyczą zarówno samego smaku, jak też bardzo ważnej kwestii, jaką jest transport e-liquidu w atomizerze, kartomizerze czy clearomizerze. Uwagi blenderów na bieżąco przyjmuje osoba, która w firmie jest odpowiedzialna za daną linię płynów.

Tworzenie receptury linii e-liquidów to proces długotrwały i złożony. Najprostszą, ale istotną sprawą jest decyzja dotycząca głównego nośnika. Zwykle jest nim glikol propylenowy, gliceryna lub mieszanina tych dwóch związków w odpowiednich proporcjach. Jeśli nośnikiem ma być gliceryna, ostateczna kompozycja e-liquidu będzie musiała zawierać także składnik, który powoduje zmniejszenie lepkości eliquidu.
W tym celu stosuje się zwykle niewielki dodatek wody i/albo alkoholu etylowego (spirytusu spożywczego).

Kolejna decyzja dotyczy zawartości nikotyny w płynie, ponieważ użytkownicy e-papierosów dostosowują ją do swoich osobistych preferencji. Najczęściej stężenie nikotyny zawiera się w zakresie od 0 mg/ml (płyn beznikotynowy zwany żargonowo zerówką) do 36 mg/ml (to już jest bardzo duża moc, dla wielu niebezpieczna).

Właśnie ze względów bezpieczeństwa zdecydowaliśmy, że płyny naszej firmy będą oferowane w stężeniach nie większych niż 18 mg/ml.