Looknij na Loop-a ;) Wersja 1.5 – jeszcze większa królewska bestia !

Lookasz za fajnym parownikiem ? Warto Looknąć na Loop-a w wersji 1.5 a dzisiaj o pacjencie słów kilka.

Pierwsza wersja tego drippera już od samego początku cieszyła się potężnym zainteresowaniem ze strony chmurzących – do tej pory wiele osób pyta o niego w sklepach i kieruje swój wybór właśnie na niego.

Wersja 1.5 dostępne jest w sumie 6 wersji kolorystycznych – każda z nich ozdobiona grawerem mechanicznym oraz laserowym; każdy z nich wyposażony w drip tip z delerinu – materiału, który prócz tego,że nie zbiera osadu z ust to przede wszystkim nie przenosi ciepła z nagrzanego parownika chroniąc nas tym samym przed oparzeniem.

 

Jakie różnice względem poprzedniej wersji ?

Wiater prze państwa – wiater – regulacja powietrza jest ciut inaczej rozwiązana. W młodszym bracie przepływ był mniejszy a jego regulacja była trochę ograniczona. Tutaj mamy pierścień, który pozwoli na stopniową i płynną regulację dopływu wiatru do grzałki. Przepływ powietrza możemy też ustawić tylko na 1 grzałkę – także nie ma przeszkód by korzystać z zawodnika na singlu mimo dualnej bazy.

Drugą zmianą w stosunku do poprzednika jest konstrukcja bazy a w zasadzie ukierunkowanie dolnego przepływu powietrza, który w tej formie ma być dużo lepszy i gwarantować lepsze osiągi.

Jakość ?

Jak dla mnie bez zarzutu – zaczynając od bardzo fajnej i dopracowanej bazy, kolejno patrząc na śrubki w bazie – płaski, na całe szczęście nie na wyrabiające się imbusy; poprzez wytrzymały na wysokie temperatury izolator PEEK a kończąc na dobrze dopasowanych uszczelkach, które nie blokują całości na sucho – a w kontakcie z płynem top cap nadal siedzi ciasno i samoczynnie nie spada. W bazie jest też delikatny wpust, w który trzeba wpasować czapkę by domknąć całość do końca – pomaga to w odkręcaniu drippera z zasilania.

Materiał powstał przy współpracy z producentem

Więcej o produkcie dowiecie się T U T A J