Lost Vape Epetite DNA60 – piękności

Epetite żelipapą fetetąde – nie wiem czemu, ale gdy pierwszy raz zobaczyłem produkt Epetite od razu skojarzył mi się on z internetowym mistrzem ” fristajloo” Lechem Rochem Pawlakiem – co się zobaczyło to się nie odzobaczy, ale ! widząc świetnie wyglądające zasilanie od Lost Vape warto mu się odrobinę przyjrzeć.

5 wersji – srebro z ciemnymi wstawkami drewna, srebro z imitacją karbonu, czerń z imitacją karbonu, srebro z masą perłową oraz czerń z masą perłową, która moim skromnym zdaniem z tej piątki jest liderem. Należy też wspomnieć,że masa perłowa może się nieznacznie różnić w każdym modelu – tak jak przy drewnie stabilizowanym czy żywicy.

Mózgiem całego przedsięwzięcia jest elektronika DNA 60 – nie trzeba chyba wiele słów poświęcać na omówienie tego modułu – wszystkie najważniejsze parametry : DOSTĘPNE TUTAJ . Całość zasilana jest pojedynczym akumulatorem 18650 zamknięta w odlewanej obudowie o wymiarach 73mm x 45mm x 27mm.

Boczny panel trzyma się na magnesach neodymowych, pod baterią znajdziemy tasiemkę ułatwiającą wyciąganie akumulatora. Przedni panel to klasyczny układ dla elektroniki DNA – przycisk fire, 2 przyciski regulacyjne oraz port microUSB z pieprzykiem przez który dojrzymy diodę informującą o pracy ładowarki.

Wyświetlacz OLEDowy stosowany w niemal każdym DNA ma przekątną 0.91″ a jego kontrastem, podświetleniem oraz czasem podświetlenia i dziesiątkami innych funkcji możemy sterować dzięki oprogramowaniu producenta EScribe.

Specyfikacja techniczna:

– Mózg : Elektronika DNA 60
– Płynnie regulowana moc od 1W do 60W
– Wsparcie i regulaja temperatury
– Zasilanie 1×18650
– Wymienne boczne panele
– Odlewana obudowa ze stopu cynku
– Duży i czytelny wyświetlacz OLEDowy o przekątnej 0.91″
– Kilkadziesiąt ustawień dzięki oprogramowaniu EScribe
– Ładowanie natężeniem 1A oraz aktualizacje oprogramowania przez port microUSB
– Wymiary 73mm x 45mm x 27mm
– Pełna specyfikacja DNA : DOSTĘPNA TUTAJ