Lost Vape Paranormal 250C – luksusowo

Chociaż słowo prestiż i luksus mi osobiście ostatnio źle się kojarzy dzięki pewnym twórcą na Polskim Youtube – to tutaj pasują one w 100%. Lost Vape zawsze tworzył i tworzy produkty z wysokiej półki, produkty na uznanych elektronikach i o odpowiedniej jakości wykonania. Dzisiaj słów kilka o Paranormal-u 250C.

Wersji każdego z zasilań jest przynajmniej kilkanaście – temat znany już z poprzednich wersji poczynając od Therionów. Na wzór określany przez producenta składają się kolory korpusu, paneli bocznych oraz wykończenie garbu zasilania.

Do produkcji używane są materiały wysokiej klasy o podwyższonej odporności na uszkodzenia, ale pamiętać należy,że niektóre z panelu bocznych i wykończeń są z drewna naturalnego i skóry – czasami bardzo przyjemnej i puchatej skóry. Materiały naturalne mają to do siebie,że trzeba o nie dbać a nawet przypadkowe zabrudzenie ich powierzchni liquidem może skończyć się trwałą skazą.

Warto również pielęgnować skórę naturalną jak i drewno specjalnymi środkami.

Zastosowana w Paranormalu elektronika Evolv DNA 250C pozwoli na płynną regulację mocy do 200W. Sam chip jest w stanie ” wypluć ” i 300W (przy układach 3×18650 – przykładem jest LV Triade ) a nawet i 400W – gdy zasilimy go 4 akumulatorami 18650 lub pakietem Li-Po. To potężne moce,  z których wielu użytkowników i tak nie będzie korzystać, ale warto wspomnieć o jednej ważnej rzeczy ..

O wydajności całego układu, która w przypadku tego modelu to aż 97% – oznacza to,że przy ustawieniu wyjściowo 100W borykamy się ze spadkiem rzędu jedynie 3W – to świetny wynik i rzecz, za którą ta elektronika uznawana jest za jedną z najlepszych na równi z YiHi.

By omówić wszystkie możliwości tego zestawu musiał bym poświęcić na ten artykuł kilka dobrych godzin. Dzięki oprogramowaniu układowemu Escribe ( które możemy pobrać na stronie Evolv-a ) uzyskujemy dostęp do serca i tysiąca ustawień elektroniki.

DNA to elektronika, która pozwala na najszerszą personalizację i ustawienia wszelakich parametrów ze wszystkich elektronik dostępnych na rynku EIN.

Jakość wykonania i detale zasilania z każdą kolejną produkcją są co raz lepsze i co raz bardziej dopracowane.

Produkty od Lost Vape to nie tylko gadżeciarskie zabawki dla dużych chłopców, ale przede wszystkim zasilania oferujące dużo, dużo, dużo więcej od konkurencji. I to właśnie możliwości personalizacji, analiz urządzenia i wszelakich parametrów wywyższają te modele.

Prócz kontroli temperatury, ustawień wyświetlacza i miliona funkcji – w tym takich jak powerbank – jedną z najważniejszych jest funkcja analizy pakietu. Elektronika stopniowo rozładowując akumulatory tworzy krzywą rozładowania przypisaną dla danych akumulatorów. Dzięki niej czas pracy na 1 ładowaniu znacząco się wydłuża.