Lost Vape Therion – DNA 75W ze skórzanym panelem i wstawkami z drewna już niedługo w Polskich sklepach !

Lost Vape Therion – kolejne bardzo pociesznie wyglądające i dobrze wykonane zasilanie od Lost Vape. Serduchem Theriona jest uznana na całym świecie elektronika DNA – w wersji 75 watowej. Już niedługo będzie można nabyć go w Polsce co cieszy; cieszą też 3 wersje kolorystyczne, które będziemy mogli dostać.

Screenshot_3 Screenshot_4 Screenshot_5

Pokrywa tylnej klapki wykonana jest ze skóry, która występuje w 3 odcieniach. Należy pamiętać o tym,że o skórę trzeba dbać i uważać na nią – osoby korzystające za granicą z tego zasilania przestrzegają przed przypadkowym ubrudzeniem liquidem jasnej skóry. Po wytarciu skóra odbarwia się na pewien okres czasu przez pochłonięcie liquidu – wygląda to co najmniej nieestetycznie.

Screenshot_6 Screenshot_12

Zapytacie po co 75W na 2 akumulatory skoro można mieć 200W na 2 akumulatory .. W większości urządzeń stosuje się łączenie szeregowe ( suma napięcia – pojemność i amperaż taka jak z 1 akumulatora ) . Tutaj zastosowano łączenie równoległe, czyli amperaż oraz pojemność akumulatorów sumują się zaś napięcie pozostaje takie samo. Przy zastosowaniu 2 akumulatorów o pojemności 3000mAh ( LG HG2 dla przykładu ) mamy sumarycznie 6000mAh. Taki zabieg sprawi,że nasze urządzenie dużo dłużej pozwoli nam na wapowanie bez konieczności stałego ładowania.

Screenshot_7 Screenshot_8 Screenshot_11

Korpus urządzenia wykonany jest ze stopu cynku oraz jeżeli się nie mylę aluminium. Tylne plecki ( klapka baterii ) pokryta jest skórą tak jak już wcześniej wspominałem. Na obu bokach urządzenia mamy wstawki z drewna naturalnego – bardzo ciekawy zabieg – kto by pomyślał kilka lat temu,że nasze zasilanie e-papierosa będzie pokryte skórą i naturalnym drewnem ?

Screenshot_9 Screenshot_10

Przedni panel to klasyczny układ dla elektroniki dna 75 – patrząc od góry przycisk fire ( kwadratowy z zaokrąglonymi krawędziami ), kilku kolorowa, która informuje o pracy, ładowaniu czy wybranych trybach; wyświetlacz OLEDowy o przekątnej 0.91 ” z regulowanym kontrastem oraz jasnością w programie EScribe; dwa przyciski sterujące + i – również kwadratowe z zaokrąglonymi krawędziami oraz port microUSB przez który możemy ładować akumulatory natężeniem 1A, ale przede wszystkim za pośrednictwem portu łączymy elektronikę z zainstalowanym na komputerze oprogramowaniem EScribe, które otwiera przed nami multum możliwości i ustawień.

Screenshot_15 Screenshot_16

Słówko jeszcze o głowicy i skoku / płynności pracy przycisków; 

Głowica – wykonana ze stali nierdzewnej z pinem + umieszczonym na sprężynie ma średnicę 25mm dzięki temu parowniki typu Limitless czy Griffin bardzo dobrze licują się z powierzchnią. Pin + w głowicy wykonany z mosiądzu został pokryty niklem dla zwiększenia przewodności.

Przyciski – nie latają na boki, są stabilnie ułożone na swoich miejscach; ich ranty są zaokrąglone dzięki temu dużo przyjemniej korzysta się z zasilania. Skok przycisku fire jak i przycisków sterujących jest bardzo mały, ale świetnie wyczuwalny.

Screenshot_17

Specyfikacja techniczna :

– Elektronika DNA75
– Obsługa kontroli temperatury
– Ręczne ustawienia emeperaturowe
– Niklowany mosiężny pin +
– Prąd wyjściowy MAX 30A
– Zasilany 2×18650 ( łączenie równoległe )
– Pozłacane styki kontaktowe
– OLEDowy wyświetlacz 0.91 ”
– Wbudowana ładowarka 1A
– Ogrom możliwości ustawień w programie EScribe
– Wymiary 90.5mm x 54mm x 27mm