Lost Vape Therion DNA75 – i jak tu się nie zakochać ?

Lost Vape nie przestaje zaskakiwać swoich użytkowników nowinkami wychodzącymi spod skrzydeł firmy. Therion DNA75.

Screenshot_8

Konstrukcja o wymiarach 90,5mm x 54mm x 27mm to połączenie 3 materiałów : stopu cynku, drewna oraz skóry naturalnej . Moim zdaniem cała konstrukcja wygląda bajecznie.

Screenshot_9

Przedni panel to standardowy schludny układ. Przycisk fire – tuż pod nim kilku kolorowa dioda, która informuje o różnych działaniach zachodzących w urządzeniu. Poniżej szczelina na wyświetlacz – 2 przyciski sterujące i port microUSB do aktualizacji oraz ładowania akumulatorów.

Screenshot_10Screenshot_11

W górnej części mamy widoczne logo produktu oraz dużą 25 mm głowice ze stali nierdzewnej. Pin + w głowicy został posrebrzony dla zwiększenia przewodności. Powyżej widać zdjęcie Griffin-a 25mm – parownik idealnie komponuje się z zestawem.

Screenshot_12

Tylny ściągany panel, który osadzony jest na magnesach oraz zaczepie pokryty jest skórą naturalną. Wygląda bardzo efektownie , powierzchnia jest przyjemna w dotyku, ale bez odpowiedniego dbania o skórę zaczyna pękać.

Screenshot_13Screenshot_14

Zapytacie po co 75W na 2 akumulatory skoro można mieć 200W na 2 akumulatory .. W większości urządzeń stosuje się łączenie szeregowe ( suma napięcia – pojemność i amperaż taka jak z 1 akumulatora ) . Tutaj zastosowano łączenie równoległe, czyli amperaż oraz pojemność akumulatorów sumują się zaś napięcie pozostaje takie samo. Przy zastosowaniu 2 akumulatorów o pojemności 3000mAh ( LG HG2 dla przykładu ) mamy sumarycznie 6000mAh. Taki zabieg sprawi,że nasze urządzenie dużo dłużej pozwoli nam na wapowanie bez konieczności stałego ładowania.

 boardboardboardboard