Lost Vape Therion Dual DNA75C – petardna na DNA z kolorowym wyświetlaczem !

Jakość i dbałość o szczegóły – tym dał się poznać wszystkim użytkownikom Lost Vape – fajne i przemyślane konstrukcje, wysokiej jakości komponenty i czołowa elektronika. To,że nowe DNA 75C pojawi się w serii Therionów było pewne – dziś znamy już wygląda i całą specyfikację, którą dziś z Wami się podzielę.

4 wersje na start – i kilkanaście klapek do wyboru. Piękne wstawki z naturalnego drewna dodają uroku i ekskluzywności zasilaniu. Skórzane klapki w różnych wzorach, fakturach i kolorach – również w karbonie zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej niezdecydowanych Sebastianów i Andżelik 🙂

Kolorowy wyświetlacz TFT – perełeczka i znak rozpoznawczy nowego DNA 75C. Przekątna 0,96″ – z poziomu oprogramowania możemy regulować jego jasnością i kontrastem, czasem podświetlenia, wyświetlanymi komunikatami a nawet czcionką, układem ustawień i ” skórkami „, które w tej wersji możemy tworzyć sami.

Kosz na akumulatory – schludny, jasno i czytelnie oznaczony; wyposażony w taśmę, która pomoże w wyciąganiu akumulatorów. Theriona zasilimy 2 akumulatorami 18650 – wpasowane w kosz równolegle dadzą nam większa pojemność – przy zastosowaniu dwóch samsungów 30Q robi nam się całkiem pocieszne 6000mAh – co przy chmurzeniu na 40-45W starczyć powinno na cały dzień lajtowego użytkowania. Piny zostały pozłocone dla zwiększenia przewodności – dolne na twardych sprężynach docisną akumulatory w koszu.

3 przyciski ? Dwa do regulacji +/- a środkowy programowalny. Tuż pod nimi port microUSB do ładowania akumulatorów natężeniem 1A oraz do wprowadzania wszelakich zmian elektroniki poprzez oprogramowanie.

U góry delikatnie wypalone laserem logo theriona oraz jego nazwa – tuż nad nim połyskująca głowica ze stali nierdzewnej o średnicy 25mm. Przykręcona 3 śrubami, które możemy odkręcić i wyczyścić całość przy jakimś grubszym zalaniu liquidem. W środku głowicy mosiężny pokryty niklem adaptacyjny pin kontaktowy +.

W zestawie prócz samego zasilania znajdziemy instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną i poręczny zwijany kabel USB.

To jedno z pierwszych zasilań produkowanych masowo na DNA 75C – nowym module z jeszcze większą ilością funkcji i możliwości programowania – duży i kolorowy wyświetlacz przyciąga uwagę, ale czy rozgrzeje serduszka użytkowników ? okaże się w praniu ..

Specyfikacja Techniczna:

– Elektronika Evolv DNA 75C
– Zasilanie 2×18650
– Konstrukcja ze stopu cynku i włókna węglowego
– Wsparcie i regulacja kontroli temperatury
– Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 0.96″
– Głowica 510 ze stali nierdzenwej z mosiężnym, niklowanym pinem +
– Płynna regulacja mocy od 1W do 75W
– Maksymalne natężenie wyjściowe 30A
– Pozłacane styki kontaktowe
– Klapka baterii pokyta skórą
– Szereg zabezpieczeń zwarciowych i termicznych
– Port microUSB do aktualizacji i ładowania natężeniem 1A
– Wymiary 90,5mm x 54mm x 27mm
– Kilkadziesiąt funkcji programowania elektroniki dzięki oprogramowaniu EScribe
– W zestawie zwijany kabel USB, instrukcja obsługi i karta gwarancyjna