Lost Vape Therion Squonk DNA 75 – zapowiada się squonkastycznie

Mimo tego,że w moich łapkach do tej pory nie było wielu Squonk-ów to patrząc na starszych braci Therion DNA 75 / 133 to zasilanie chciałbym mieć u siebie w kolekcji. Jakość postawiona na bardzo wysokim miejscu, na prawdę dobre spasowanie elementów i niezawodna elektronika – użytkownicy mówią o tych zasilaniach w samych superlatywach – dziś garść informacji o nowym Lost Vape Therion Squonk.

screenshot_2 screenshot_3 screenshot_4 screenshot_5

Squonk – czyli najprościej mówiąc podawanie liquidu pod ciśnieniem poprzez naciśnięcie butelki; przez wężyk a następnie pin + do parownika. Rozwiązanie mega wygodne – zwalnia nas z konieczności ciągłego zalewania dripper-a.

Therion w poprzednich odsłonach to jedno z lepszych urządzeń an rynku w tym przedziale cenowym – tutaj konstrukcja oraz wymiary pozostają praktycznie bez zmian – klapka ( tylni korpus ) ma dodatkowy wpust do naciskania buteleczki a pin głowicy umożliwia przepływ liquidu.

Na pokładzie elektronika DNA 75 – z pełną specyfikacją zapoznacie się TUTAJ . niezawodna, stabilna, prosta w obsłudze, ale również bardzo zaawansowana a dzięki dedykowanemu oprogramowaniu EScribe, które pobierzecie klikając TUTAJ elektronikę spersonalizujecie na tysiące sposobów.

screenshot_7 screenshot_8

U góry 24mm głowica ze sprężynowym, pozłacanym pinem +. Tuż obok laserowe logo Therion. Przedni panel to identyczny układ jak u starszych braci – przycisk fire, dioda informująca o zmianach zachodzących w urządzeniu , duży wyświetlacz OLEDowy o przekątnej 0.91″ z możliwością ustawienia kontrastu oraz jasności za pośrednictwem oprogramowania, dwa przyciski sterujące i port microUSB do ładowania akumulatora natężeniem 1 ampera i aktualizacji oprogramowania.

Demontowany panel został pokryty częściowo naturalną skóra, która świetnie wygląda – dodaje charakteru urządzeniu, poprawia chwyt i jest dostępna w 4 fakturach i wersjach kolorystycznych. Na bokach zasilania umieszczono wstawki z naturalnego drewna Hebanowego – i jest to kolejny dowód i powód na uznanie tego zasilania jako klasę premium.

Urządzenie zasilane jest pojedynczym akumulatorem 18650 – tuz obok akumulatora umieszczono butelkę o pojemności najprawdopodobniej 7-9 ml ( producent nie podał aktualnie konkretnych parametrów ).

screenshot_6 screenshot_9 screenshot_11

W zestawie otrzymujemy 24mm dripper Delirium by Lost Vape – konstrukcja bardzo podstawowa  – chodź ładnie pasująca do zasilania.

Dripper posiada bazę velo style z otworami o średnicy 2.5mm x 2mm , sporą wanienką na liquid oraz 11 mm drip tipem. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej , pin + mosiężny – niklowany. Prostota, prostota i jeszcze raz prostota … ALE ! Ogromnie ceni się fakt,że cena zestawu jest na prawdę dość mała a biorąc pod uwagę fakt,że parowniki przeznaczone do zestawów Squonk są bardzo mało popularne producent robi nam ogromny prezent !

screenshot_15 screenshot_14 screenshot_13

Specyfikacja techniczna zestawu:

– Elektronika DNA 75
– Zasilany 1×18650
– Regulacja mocy wyjściowej od 1W do 75W
– Maksymalne natęenie wyjściowe 30A
– Mnogość ustawień dzieki oprogramowaniu EScribe
– Pozłacany sprężynowy pin kontaktowy
– Wstawki z drewna Hebanowego
– Wyświetlacz OLEDowy 0.91″
– Port microUSB do aktualizacji i ładowania natężeniem 1A
– Wymiary 90.5mm x 54mm x 27mm
– Parownik Delirium o średnicy 24mm
– Baza Velo Style z otworami o montażowymi 2.5mm x 2mm
– Regulowany przepływ powietrza
– 11mm drip tip
– Mosięzny, niklowany pin kontaktowy plus
– W zestawie instrukcja, kabel usb, oraz zapasowe części Squonk