Lush Plus 24mm od Wotofo – z bazą podobną zupełnie do niczego :D

Mały, w miarę zgrabny, ale ze sporymi możliwościami. Z dyskretnym ” nadmuchem ” i ciekawą bazą – dla każdego ten opis będzie przypominał inny parownik, ale jest jeden, który mi osobiście niemal idealnie pasuje – Wotofo Lush Plus – dziś kilka słów o nim.

Lush PLUS ma 24mm u podstawy – cała konstrukcja z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dobrej jakości uszczelki + izolator PEEK zapewniający nienaganną izolację – to w zasadzie standard. Wotofo nie zapomniało o pozłacanym i na całe szczęście regulowanym pinie kontaktowym +. 9 mm drip tip osadzony na 2 uszczelkach wciskamy w górny cap – nie dopasujemy tutaj z łatwością innego odpowiednika, ale za to dla wszystkich majsterkowiczów jest to idealne pole na dotoczenie unikatowego

” gwizdka „.

Dripper pod smak – chodź ten zależy poczynając od płynu w stronę dobrych grzałek, materiału przewodzącego a kończąc na dopasowaniu odpowiedniej temperatury odparowania i odczuć smakowych danego użytkownika.

Spora powierzchnia montażowa oraz baza inna od wszystkich sprawiają,że parowniszcze przyciąga uwagę – to pewne.

Nawiew pod grzałki przyczyni się do lepszego odczuwania smaku zaś głęboka studzienka na liquid pozwoli nam na na dłuższe wapowanie bez stałego zalewania.

Specyfikacja techniczna:

– Średnica 24mm
– Otwory montażowe o średnicy 2.4mm
– Wieloetapowe terminale w bazie RBA
– Głębokie denko na liquid
– Izolator PEEK
– 9mm drip tip
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej
– Pozłacany 24k złotem pin kontaktowy
– W zestawie zapasowe śruby i oringi
– W zestawie paczka grzałek oraz płatek bawełny
– Nieregulowany przepływ powietrza od spodu; 2 otwory 4mm x 2mm wpływa przez 4 otowory 3mm wewnątrz pod grzałki