Rabox Mini od Smoant

Och jak on pięknie świeci i ma tyle światełek, a zarazem jest kliockiem, który niewygodnie trzyma się w dłoni. Wiele takich zasilań znacie i nie jest Was już w stanie nic zaskoczyć.. Mniejszy brat RABOXa, który zrobił potężną furorę na rynku pojawia się na rynku w odświeżonej – jeszcze bardziej świecącej wersji – a dzisiaj słów kilka o nim.

86mm wysokości, 55mm długości i 31mm szerokości – Tak prezentuje się skromna L-ka w porównaniu do Starszego brata noszącego dumne miano XXL. Mimo tego,że zasilanie jest dość nietuzinkowe pod względem konstrukcji to nie uwiera w dłoń tak jak poprzednik. Da się je pewnie chwycić i w miarę komfortowo użytkować.

Całość skręcona jest z kilku kawałków – a ja jako majster klepka w ciągu kilku minut rozłożyłem je na kilka części by zbadać co w trawie piszczy – jest dobrze, ale nie perfekcyjnie. Elementy są dobrze spasowane, ładnie ułożone – malutki, ale przyjemnie klikający przycisk fire reaguje perfekcyjnie – cała płyta główna jest zabezpieczona a sam pakiet dobrze zaizolowany.

Rabox Mini występuje w 3 wersjach kolorystycznych – czerwonej jakże wykwintnej, prestiżowej i szybkiej ! W sam raz dla wszystkich Hondziarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ; czarnej – stonowanej, matowej i moim skromnym zdaniem najładniej się prezentującej wraz z iluminacjami, o których wspomnę za chwilę, oraz białej, która nie brudzi się tak łatwo jak można by się tego spodziewać.

ILUMINEJSZYN – jest ich wile – poczynając od 3 diod sygnalizujących pracę, zwarcie lub zmianę trybów mamy również na prawdę dobrze prezentujące się podświetlenie loga umieszczone nad wbudowanym pakietem Li-Po o pojemności 3300mAh.

Na tylnym panelu wewnątrz ramki 24 diody RGB, które świecą aż 7 trybami ( tryby świecenia podczas pracy zmieniamy szybkim 3-klikiem ). Przyznam,że niektóre z tych trybów wyglądają spoko – fajnie jest mieć więcej bajerów, ale czy seria Raboxów nie ociera się o kicz ? Ile osób tyle opinii ..

Port microUSB – Do raboxa mini nie wgracie sobie aplikacji, aktualizacji, tapet z kotkami i filmików ze śpiewającymi wiewiórkami – port służy jedynie do ładowania wbudowanego pakietu.

Fast charge – przymknijmy trochę oko – o szybkim ładowaniu nie można tutaj raczej mówić, 3 do 4 godzin dla pakietu o pojemności 3300mah to przeciętny wynik.

Dzyngwajster modułowy – gibki .. To ten mały pacjent służy do regulacji napięcia wyjściowego w Raboxie Mini. W pozycji Górnej ( High ) podawane jest stabilizowane napięcie 5V; przy ustawieniu przełącznika na środek ( Medium ) podawane jest stabilizowane napięcie 4V. Przy ustawionym przełączniku na dół ( Soft ) zasilanie wypluje aktualny stan naładowania baterii bez stabilizacji.

Należy pamiętać,że elektronika przy każdym ustawieniu ogranicza moc maksymalną do 120W.

Zasilanie jest wodo, pyło i olejo odporne – bajer ? A komu z Was w zasilaniu dziwnym trafem uszkodził się wyświetlacz lub zasilanie z dnia na dzień zakończyło swój żywot ? Mimo tego,że większość zasilań jest szczelna to mgiełka z glikolu i gliceryny potrafi dostać się do najbardziej czułych części w naszym zasilaniu.

Dzięki zabezpieczeniu pakietu i wszystkich wrażliwych elementów zasilanie możecie bez najmniejszych obaw używać podczas sztormów, huraganów i gradobić !

Specyfikacja techniczna:

– Wymiary : 86mm x 55mm x 31mm
– Unikatowa konstrukcja
– Ramki pokrywane farbą ceramiczną
– Minimalna obsługiwana oporność 0.1 ohm
– Maksymalna moc wyjściowa 120W
– 3 tryby pracy SOFT / MEDIUM / HARD
– Wbudowany pakiet o pojemności 3300mAh
– Wodoodporny, pyłoodporny i olejoodporny
– 7 trybów świecenia
– Ładowanie przez port microUSB
– Dostępny w 3 wersjach kolorystycznych

board