MarsTeam Yokozuna

Yokozuna Sub Ohm Tank to jedna z pierwszych propozycji firmy MarsTeam, która planowała wejść na rynek z wielką pompą- czy im się udało ?

Y2

Yokozuna – sama nazwa mnie odraża, ale są gusta i guściki. Jak podkreśla producent chcieli stworzyć parownik, który będzie innowacyjnym rozwiązaniem; ma cechować się prostotą konstrukcji i obsługi oraz dobrze oddawać smak.
Na moje skromne oko zrobili parownik bardzo podobny do Goblina mini z tym,że na gotowe grzałki.

Y3

Jego cena za granicą to około 40$ + koszta przesyłki, czyli około 170 zł trzeba za niego zapłacić. Oryginalnego Goblina mini V2 przy dobrych wiatrach kupimy już za 120 zł – fakt posiada tylko bazę rba bez możliwości instalacji grzałek.

Y1

” Yoko – toko ” przypadł mi on do gustu, jak na jego wymiary pojemność 2.5ml jest oczekiwana, ale jego budowa nie zchwyca niczym innowacyjnym. Krótki komin sprzyja lepszym odczuciom smakowym i to zaliczam na spory plus.

W zestawie otrzymujemy 2 grzałki 0.8 oraz 0.3 ohm, które wytrzymują odpowiednio od 15 do 35 W oraz od 20 do 50W. Napełnianie odbywa się od spodu parownika poprzez odkręcenie śrubki – masakryczna opcja co potwierdzą użytkownicy Goblina w wersji V1 czy przykładowo Lemo 1.

Cechy produktu
– Średnica 22mm
– Pojemność 2.5 ml
– Regulacja przepływu powietrza
– W zestawie 2 grzałki 0,8 oraz 0,3 ohm
– Pozłacany pin +
– Paskudne napełnianie od dołu po odkręceniu śrubki

Moim skromnym zdaniem propozycja nie jest godna uwagi, ale opinię każdy wyrobi sobie sam 🙂