Mild Coconut e-liquid

Postanowiłem iść za ciosem i przetestować trzeci e-liquid firmy Mild. Tym razem chciałem odejść jak najdalej od smaków, do których jestem przyzwyczajony i spróbować czegoś zupełnie dla mnie nowego czyli e-liquidu o smaku kokosa. Nie powiem, żebym był jakimś przesadnym entuzjastą tego smaku. Powiedzmy, że ani mnie ziębi ani mnie grzeje, chociaż jak każdy lubię baton Bounty i smak Malibu. Jak zatem spisał się Mild w produkcji tego smaku? Czy rozgrzał moje podniebienie czy raczej oziębił (i nie mówię tu o temperaturze grzałki).

Zanim odpowiem na to pytanie standardowo zajmę się pudełkiem. Obecnie, jeśli chodzi o Polski rynek, Mild jest jednym z moich faworytów jeśli chodzi o opakowania, w których dostarczane są e-liquidy. Również i w przypadku smaku Coconut producent stanął na wysokości zadania. Ładny biały kartonik z logiem Milda, nazwą i mocą e-liquidu oraz wszelkimi ostrzeżeniami i adresami, ozdobiony jest tym razem bardzo zachęcającą do wapowania fotografią rozłupanego na pół orzecha kokosowego. Całość prezentuje się jak zawsze świetnie. W środku znajduje się prosta butelka z pomarańczową nakrętką. Etykieta również ozdobiona jest fotografią kokosa. Płyn jasny, słomkowo-miodowy. Po odkręceniu butelki czujemy delikatny słodki kokosowy aromat.

Skoro już rozpakowałem e-liquid, nie warto było się powstrzymywać od spróbowania. Zatankowałem więc mojego e-papierosa i powapowałem chwilę. Przede wszystkim jestem bardzo zadowolony z kopa i gęstej chmurki wytworzonej przez ten e-liquid. Jeśli chodzi o smak, to przyznaję, że troszkę się rozczarowałem. Owszem czuć kokosową nutę ale nie jest to smak jaki kojarzy mi się chociażby z Malibu. Po prostu jest zbyt delikatny przez co po chwili ciągłego wapowania w zasadzie przestawałem go czuć gdy kubki smakowe się przyzwyczajały. Może dla większych fanów kokosowych smaków ten e-liquid będzie odpowiedni. Mi po prostu nie do końca podpasował. Na szczęście wierzę, że Mild będąc jednym z moich ulubionych producentów, nie spoczął na laurach i w przyszłości usprawni recepturę tego e-liquidu, poprawiając moc smaku kokosa.