Mini iStick jak sama nazwa wskazuje jest uproszczoną wersją moda iSticka

Elektroniczny papieros iStick odniósł duży sukces na całym świecie, głównie dzięki swojej niezawodności i przyjemnym dla oka designie. Tym razem też nie jest inaczej. iSmoke stanął na wysokości zadania, i przygotował porządnego elektronicznego moda, którego głównym atutem jest niepozorny kształt.

Długość e-papierosa wynosi zaledwie 52mm, a szerokość i wysokość 23.5mm i 21mm.

Jest to zwarta bryła, wykonana z błyszczącego materiału z zaokrąglonymi brzegami. Przycisk sterowania i zasilania umieszczono na jednej płaszczyźnie, natomiast wyświetlacz znajduje się obok gwintu parownika. Umożliwia to wygodne sterowanie urządzeniem i jednoczesne odczytywanie parametrów wapowania.

E-papieros Mini iStick umożliwia regulację napięcia w zakresie od 3,3V do 5V. Bateria o dużej pojemności ( 1050mAh) wystarczy na długie chwilę wapowania, bez konieczności ładowania. A gdy nawet ładowanie okaże się koniecznością, nie będziemy musieli wpadać w panikę. Urządzenie wyposażono w port microUSB, umożliwiający jednoczesne ładowanie i używanie urządzenia. Mini iStick jest miłym dla oka, niepozornym urządzeniem, wykonanym w solidnym schludnym stylu (tak charakterystycznym dla iSmoka), które na pewno dostarczy swojemu właścicielowi wiele radości. Polecam ten model elektronicznego papierosa!

Dane techniczne
– gwint: 510
– moc: do 10W
– regulacja napięcia: 3.3V-5.0V
– pojemność: 1050mAh
– wymiary: 23.5mm x 21mm x 52mm