Monstrualny RDA od Coil Master

Wapowanie ze statku kosmicznego ? NASA na to nie wpadło a Coil Master i owszem ! Gdybym powiedział,że ten parownik wygląda dziwnie zaraz znalazło by się grono dizajnerskich obrońców – powiem,że to bardzo ciekawy UNIKAT na rynku dripperów – i dziś kilka informejszyn o nim.

Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz szkła. Pierścień ma średnicę 24mm i pełni funkcję regulacji przepływu powietrza a dzięki otworom 12mm , 8mm oraz 5mm dobierzemy dopływ wiatru do grzałki według swoich potrzeb.

Parownik możemy również pozbawić pierścienia regulacyjnego i wtedy jego średnica wynosi jedynie 19.5m, ale wygląd parownika bez pierścienia – powiedzmy sobie wprost – jest przeciętny; to właśnie pierścień dodaje unikatowego wyglądu.

Drip tip 510 jest wymienny, osadzony na 2 uszczelkach – złocony akcent świetnie komponuje się z pierścieniem regulacji – brakuje mi jedynie jakiegoś wzoru na top capie – ta płaska, matowa powierzchnia nie za specjalnie wygląda. Pin kontaktowy regulujemy za pośrednictwem klucza imbusowego, który dostajemy w zestawie.

Baza składająca się z 2 masywnych, kwadratowych słupków montażowych z dociskiem grzałek hartowanymi śrubami imbusowymi wyposażona jest w otwory na grzałki o średnicy 3mm. Studzienka na liquid ma 5mm głębokości a powietrze do grzałek dostaje się poprzez 5 otworów o średnicy 1mm z każdej strony.

Warto również wspomnieć,że w zestawie prócz tradycyjnego pełnego pinu kontaktowego + otrzymamy pin SQUONK – umożliwiający pracę z zasilaniami, które wyposażone są w butelkę do ciśnieniowego podawania liquidu.

Specyfikacja techniczna:

– 24mm średnicy z pierścieniem lub 19.5mm bez pierścienia
– Pierścień pełni funkcję regulacji przepływu powietrza
– Regulowany przepływ o przkroju 12mm, 8mm lub 5mm z obu stron
– Zaciski montażowe o średnicy 3mm
– Docisk grzałek od góry hartowanymi śrubami imbusowymi
– Studzienka na liquid o średnicy 5mm
– Izolator PEEK
– Dopływ powietrza pod grzałki 5x1mm otworami na 1 stronę
– Wymienny drip tip
– W zestawie pin tradycyjny oraz squonk pin
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej wysokiej jakości + szkła
– W zestawie zapasowe szkło, części zamienne , 2 grzałki oraz paczka bawełny