Można używać e-papierosa w miejscach PUBLICZNYCH ! – z liquidem ” zerówką „

” Gubią się w zeznaniach ! „

” Używają błędnego nazewnictwa ! ” 

” E papierosów się nie pali ! „


To jedynie część zarzutów do ministrów, posłów i ESW ( czytaj – BAT ), które udostępnia informację z niepoprawnymi tytułami. Chodzi zawsze o jedno .. o klikalność artykułu ..


W dniu dzisiejszym dowiadujemy się z artykułu rozpowszechnianego przez eSmoking Association umieszczonego na stronie : http://www.rynekaptek.pl, że MOŻEMY UŻYWAĆ EIN W MIEJSCACH PUBLICZNYCH, JEŻELI W UŻYWAMY LIQUIDÓW BEZNIKOTYNOWYCH !


„Jest nim wyrób, który może być wykorzystywany do spożycia pary zawierającej nikotynę za pomocą ustnika, lub wszystkie elementy tego wyrobu, w tym kartridże, zbiorniki i urządzenia bez kartridża lub zbiornika; papierosy elektroniczne mogą być jednorazowego użytku albo wielokrotnego napełniania za pomocą pojemnika zapasowego lub zbiornika lub do wielokrotnego ładowania za pomocą kartridżów jednorazowych”.


Pada pytanie .. jak przy zatrzymaniu przez Straż Miejską lub Policję udowodnimy,że w zbiorniczku mamy liquid beznikotynowy ? Wystarczy mieć ze sobą jedynie opakowanie po liquidzie ?? a może nasz e-papieros będzie traktowany urządzeniem badającym czy w wydzielanym aerozolu jest nikotyna ?? ŚMIECH NA SALI ..

Po raz kolejni jesteśmy traktowani jak ciemna masa – większość z nas czyta jedynie tytuł .. artykuł jest ogólnikowy ..

Co w takim razie z osobami, które używają EIN poniżej 18 roku życia ? Gdzie KARA DLA NICH ??

ŚMIECH NA SALI !

 

Źródło :TUTAJ