MTL RDTA ?? Jest fajna propozycja od VapeFly :)

Mało jakoś na rynku Squonkastycznych RDTA prawda ?  Z drugiej strony patrząc większość klasycznych RDTA jest duża i z dużą pojemnością rzędu 5-7 ml – tutaj mamy maluszka, o którym dzisiaj technicznie słów kilka.

Tak jak wspomniałem to maluszek, mały skromniacha z dużym potencjałem, przy kompaktowych rozmiarach – jego średnica to lekko ponad 22mm i blisko 29mm wysokości bez drip tip-a.

Wykonany jest ze stali nierdzewnej wysokiej jakości i w zależności od wersji pokrywany odpowiednimi powłokami nadającymi kolor.

W zestawie dostajemy 2 drip tipy z Delerinu oraz PMMA.

Pioter a jak wiater ?

A wiater jak w klasycznej MTL-ce czyli malutko, ale odpowiednio by otulić z każdej strony malutkie grzałeczki montowane w singlowej dopracowanej do granic możliwości bazie.

Przepływ regulujemy obracając zewnętrzny top cap – czyli klasyka to jest tutaj jeszcze jakieś super hiper rewolucyjne regulowanie przepływu poprzez wykręcanie i wkręcanie do bazy śrubek – szczerze ? bawiłem się tym trochę i nie odczułem wielkiej różnicy przy smaku także jak na moje kubki smakowe za bardzo przekombinowane.

Wiele MTL-ek cierpi na nadmierne nagrzewanie – czy to pody, których użyjemy więcej niż 10 zaciągnięć z rzędu, rta czy też rda – tutaj całość również się nagrzewa, ale znacząco mniej dzięki żeberkom, które działają jak radiator odprowadzający ciepło na zewnątrz.

Prócz tego,że w zestawie dostajemy pin klasyczny oraz pin pod zasilania z butlą ( squonki ) to rzecz jasna można zbiornik napełniać jeszcze klasyczną butlą.

Całość bardzo fajnie przemyślana – kawałek wałka osadzonego na sprężynie z zaślepką – przechylając całość w dół nic nam się nie wyleje, dopiero po wciśnięciu pipetą rurki w dół – otwiera się zaślepka i możemy uzupełnić zbiornik ulubionym płynem.

W zestawie tak jak zawsze od Vape Fly nie brakuje zapasowych śrubek, które lubią się wyrabiać i ginąć w akcji , jest również zapas uszczelek zarówno do parownika jak i do ustnika.

board