Mutation Tank

Indulgence Mutank, to najnowsza propozycja atomizera typu tank z pojemną bazą RBA w stylu Velocity. Propozycja ta skierowana dla zaawansowanych ” chmurzących „.

mutank-1457551052p4cl8

Cóż możemy od niego oczekiwać ? 

Wysoka jakość wykonania i dbałość o detal to jedne z wielu atutów tego parownika. Jest on w pełni rozbieralny dzięki czemu z łatwością przychodzi nam czyszczenie i wymiana komponentów.

mutank

Wyposażony został w system górnego napełniania ( poprzez dwa duże otwory ) oraz regulowany przepływ powietrza za pomocą pierścienia w podstawie ( pierścień ten możemy całkowicie ściągnąć ).

Pojemność w Mutanku to aż 5 ml dzięki temu nie ma konieczności częstego napełniania. Drip-tip wyprodukowany został z dwu warstwowego materiału niwelującego nagrzewanie się.

Mutank, prócz bazy RDA jest kompatybilny również z nowszą – RDTA. Jeżeli jesteś osobą, której kręcenie grzałek sprawia problem nie musisz rezygnować z tej propozycji – mutank posiada również grzałki seryjne, które bardzo dobrze spełniają swoją rolę – ładnie oddają smak i tworzą sporą chmurkę.

Pin + został pokryty dodatkową warstwą srebra polepszającą przewodność. Podstawa ma standardową szerokość 22mm, jest dość duży bo jego wysokość to prawie 7 cm.

 Zestaw zawiera:

– atomizer Mutank

– baza RBA (Velocity style)

– szkło wymienne

– uszczelki, o-ringi oraz śrubki

– instrukcja obsługi

 

Możecie go nabyć klikając >>> TUTAJ <<<