Nadchodzi rewolucja w rynku akumulatorów – iJoy Captain PD270

Do tej pory najpopularniejsze były akumulatory o oznaczeniach 18650, 26650 i 18350. W ostatnich miesiącach rozpoczął się zagraniczny bum na akumulatory o oznaczeniu 20700, które od dawna stosowane są w pakietach do pojazdów elektrycznych..

Akumulatory 20700 oraz 21700 to produkt, który powstał dzięki współpracy Tesli i Panasonic-a, ale pracę nad projektem akumulatorów o tych oznaczeniach zapowiedziały już inne firmy.

Pakiety te charakteryzują się większą pojemnością i większymi prądami rozładowania – z czego ucieszą się głównie osoby korzystające z zasilań mechanicznych.

W ostatnich dniach do sieci wypłynęło kilka zdjęć i informacji produktowych na temat Captain‚a – nowego zasilania od iJoy-a na akumulatory 20700. Zasilanie będzie sprzedawane wraz z 2 akumulatorami.

Duży wyświetlacz OLEDowy wyświetli najważniejsze informacje i zamiany zachodzące w zasilaniu. Maksymalna moc wyjściowa to 237W – będzie wsparcie dla kontroli temperatury, proste w obsłudze i czytelne menu oraz port microUSB do aktualizacji oprogramowania. Na boku znajdzie się duży przycisk fire a zasilanie będzie dostępne w 6 wersjach stylistycznych !

Po większą ilość informacji na temat produktu zapraszamy już wkrótce !

boardboardboardboard