Najlepsze Papierosy do 100zł

Postawmy sobie najpierw pytanie czy da się w ogóle kupić dobrego e-papierosa do 100zł i ani grosza więcej. Może być ciężko ale postaram dzisiaj przedstawić kilka gotowych, fajnie działających kitów. Bardzo ważne nie będę chciał mówić tutaj o e-papierosach z drugiej ręki, a co jak się bawić to się bawić.

  1. Pisałem już o tym kicie w poprzednim wpisie i jest to Ego Aio, na jednej z bardziej popularnych polskich stronach ze sprzętem, możemy dostać tego kicika za około 80zł, wiec spokojnie za resztę będziemy mogli zakupić sobie jeszcze fajnego premixa :). Czy będzie spełniał swoje zadanie: tak! Czy kupując Kita za 80zł spodziewamy się fajerwerków i zielonej żaby jeżdżącej na rowerze: Nie!
  2. Gdybym musiał kupić e-papierosa, a w kieszeni jedynie 100zł przeznaczone na nią i 2,5zł na autobus powrotny do domu pomyślałbym na jakimś podem i jedyny który wpadł mi do głowy to Suorin Vape Air. Ma fajną pojemność bo 2 ml, trochę trąci plastikiem, ale z dwojga złego lepiej w tę stronę. Możemy go dostać za około 100zł, i niestety musiałbym wracać na nogach i pożyczyć od ziomka kolejne 2,5zł na jakiś liquid bo przykro trochę palić grzałkę cały czas.
  3. A teraz 45w bestia istny diabeł wśród e-fajek do 100zł IJOY Diamond VPC, chyba jeden z ładniejszych w dzisiejszym zestawieniu, najładniejszy moim zdaniem jest zielony, może dlatego, że mój każdy e-papieros jest zielony( zboczenie zawodowe). Jest to też jedyny sprzęt dzisiaj, który bardzo mnie zaciekawił, bardzo ładnie wykonany, ergonomiczny i strasznie poręczny. Za około 90zł jest całkowicie warty zainteresowania.