Najważniejsze narzędzia za 9$ od GeekVape

Który waper nie lubi ładnych i schludnych zestawów z narzędziami i innych kozacko wyglądających gadżetów niech pierwszy rzuci kamieniem ..

Screenshot_2 Screenshot_3

Bardzo estetycznie wykonana, twarda i stabilna – zapinana na ekspres sakiewka saszetka, którą możemy wrzucić do plecaka nie obawiając się,że nożyczki czy śrubokręty wbiją nam się rozkosznie w plecy.

Screenshot_4

Prawy dolny róg został zagospodarowany na logo producentaScreenshot_5

4 precyzyjne śrubokręty w różnych rozmiarach – do przykręcenia grzałki w parowniku, do nawinięcia grzałki na śrubokręcie  i do innych jakże misternych działań.

Screenshot_6

Nożyczki – do przycięcia waty, do przycięcia nitki, do przycięcia komuś włosów na głowie lub obcięcia kitki wrednemu kumplowi. Metalowe szczypce do ściskania grzałki – niwelujące hot spoty, pomagające przy precyzyjnym przeciąganiu / układaniu waty.

Screenshot_7

Kombinerki i cążki – do cięcia drutu, to wyginania i nawijania drutu – do wszystkiego co sobie wymarzycie. Kombinerki pokryte antypoślizgową powierzchnią , cążki pokryto winylem.

Screenshot_8

Postanowiłem Wam na szybko przedstawić ten zestaw z 1 powodu .. jego cena za granicą to 8,99 $ – w Polsce około 50 zł – moim zdaniem cena przystępna dla każdego – a biorąc pod uwagę dobrą jakość narzędzi – jestem na TAK !

boardboardboard