Nie mam pojęcia co kupić cz.1

Chyba jeden z najtrudniejszych tematów czyli co wybrać gdy, w vape shopie jest około 400 milionów różnych e-papierosów do wyboru, dzisiaj chciałbym przytoczyć kilka fajnych przykładów e-papierosów dla osób NIEWYMAGAJĄCYCH fajerwerków, lub osób które zaczynają swoją zabawę z Vape światem.

  1. Mój obecny faworyt w świecie Podów lub starter kitów jest Eleaf iwu, dostajemy tego czego najbardziej nam potrzeba, gdy szukamy podstawowych doznań związanych z e-paleniem. Jest to fajna sprawa dla osób które, dopiero co przeszyły ze standardowego palenia na vapowanie, brak przycisku tylko pozwoli odzwyczaić się od zwykłych papierosów
  2. Szukając kilku fajnych przykładów, które mógłbym przytoczy natknąłem się na istną legendę starter kitów, Ego Aio. Nie będę ukrywał łezka w oku mi się zakręciła na wspomnienia o tym małym e-papierosiku, Genialny w swojej prostocie, do tej pory często widuję osoby używającego go. Na pierwszego e-papierosa, dla osoby zaczynającej vapować, będzie bardzo łatwy w obsłudze, i w utrzymaniu.
  3. „Last but not least” jak mówią wyspiarze, Smok Vape Pen 22, mam wrażenie, że cofamy się do moich początków i do podpalania w męskiej kabinie mojego liceum (Oczywiście III klasy), kolejny starter kit o bardzo prostej budowie i obsłudze. „Mały ale wariat”, byłem zdziwiony po pierwszym zaciągnięciu jaką chmurę można uzyskać z takiego małego diabełka.
board