Nie wiem co kupić cz.2

Część drugą postanowiłem przeznaczyć już dla osób, które chcą wydać troszkę więcej pieniędzy i maja już małe pojęcie na temat vapingu, ale są strasznie leniwi( jak ja) i nie lubią bawić się w wymienne baterie( w 2 przypadku Jest warto pobawić się w ich zmienianie) , a co gorsze KRĘCENIE I ZAKŁADANIE WŁASNYCH GRZAŁEK!

  1. Pierwszym fajnym zestawem dla osób lubiących, wygodę i piękne boxy bez konieczności wymieniania baterii jest Drag Mini Kit, jestem bardzo zadowolony z mojego małego dragusia, bardzo fajny dla osób własnie leniwych (znowu to podkreślę takich jak ja), nie ma jednej trudnej rzeczy w obsłudze tego kita. „Ustawianie trybów jest łatwiejsze niż myślisz”- jak to powiedział Pan Hajzer w reklamie proszków, trój-klikiem wchodzimy ustawienia a później już z górki.
  2. SMOK TFV12 PRINCE Cloud Beast Tank+ Geek Vape aegis, Smok pomimo delikatnych przecieków, oddaje smak genialnie jak na gotowe grzałki, jest strasznie dobrze wykonany, bardzo ładny, na samym początku bałem się trochę otwierania wlewu na przycisk, ale jak później zostałem uświadomiony ( to guma się wyrabia a nie blaszka Głąbie), wszystkie moje obawy odleciały wraz z moją godnością. co do Aegisa, cóż mogę powiedzieć box pancerny, da się zabić kogoś (na 100% delikatnie uszkodzić) genialna elektronika, która się nie niszczy zestaw idealny.