Noisy II – z regulacją napięcia

  • ” Papa JayBo wystraszył się wybuchów „

  • ” Wsadzaj efesty będzie fajnie ! „

No cóż … jaki kraj takie komentarze i taka też wiedza na temat używania modów mechanicznych. Krążą pogłoski,że papa JayBo wystraszył się braku zabezpieczeń w klasycznym Noisy – nic podobnego ! PAPA JAY BO nie boi się niczego ! Papa wypuszczam nowego Noisy z regulacją ! Strach się bać !

Noisy25_03

Konstrukcyjnie – podobnie do 1 wersji. Bardzo fajna zaokrąglona konstrukcja dobrze wpasowująca się w dłoń. U spodu ściągana klapka a pod nią miejsce na 2 akumulatory 18650 . W górnej, bocznej części dzyngwajster modułowy obrotowy – za pomocą którego regulujemy napięcie wyjściowe. Na skosie przycisk fire z wbudowaną diodą informującą o zmianach zachodzących w urządzeniu a na samej górze klasycznie głowica 510 z pinem pływającym.

Noisy25_04

Wymiary nowego Noisy to 48mm szerokości 25mm grubości oraz 87mm wysokości. Stawiając 1 i drugą wersję Noisy da się zobaczyć sporą różnicę, ale należy pamiętać,że mamy tutaj regulację napięcia, blokadę oraz diodę led – gdzieś to trzeba było upchnąć 🙂

Noisy25_07Noisy25_10

W zestawie dostajemy 2 klapki – na montaż akumulatorów równolegle oraz szeregowo. Przy zamontowaniu akumulatorów równolegle zyskujemy większą pojemność ale przy spadającym wraz z rozładowaniem akumulatorów napięciu maksymalnym 4.2 V.

W łączeniu szeregowym zyskujemy napięcie 8,4V ( z tego co udało mi się wyczytać elektronika ogranicza wyjście do max 6V ) przy zachowaniu pojemności z 1 akumulatora . Potencjometrem płynnie regulujemy napięcie wyjściowe.

Noisy25_08

Tuż nad przyciskiem fire z pięknym grawerem JayBo producent ukrył diodę informującą nas o stanie naładowania akumulatorów czy ew. zwarciu .

Noisy25_13

We wiesławie ukryto również kilka przydatnych zabezpieczeń. Reasumując – mały i kompaktowy mod z regulacją napięcia – dla mnie opcja bardzo fajna 🙂