Nowy Cuboid 200W – piersiówka od Joyetech :)

Nie wiem jak u Was, ale u mnie pozostał niesmak i to dość duży po poprzedniej wersji Cuboid-a 150/200W.  W tej wersji ten niesmak powrócił i to tylko po obejrzeniu zdjęć poglądowych, które z zasady powinny pokazywać sprzęt z jak najlepszej strony – te przynajmniej mnie mało zachęcają .. 🙂

screenshot_3

Nowy Cuboid dostępny będzie w 3 wersjach kolorystycznych – jest duży i płaski niczym piersiówka, ale bez % wkładu 🙂 Jego wymiary to 22mm grubości 63mm szerokości i aż 99mm długości. Przycisk fire został umieszczony w górnej części zasilania i najwygodniej będzie go obsługiwać palcem wskazującym.

screenshot_2

Klapka baterii w nowym Cuboidzie nie jest mocowana na żadnym tandetnym zawiasie – jest ” wpinana ” można ją swobodnie wyciągnąć. Zasilanie napędzać będą 3 wysoko prądowe akumulatory – należy pamiętać o stosowaniu akumulatorów o takich samych parametrach ( pojemności, prądach ) oraz o bardzo zbliżonych cyklach rozładowywania.

screenshot_5

Część sterująca zasilania czyli 2 przyciski regulacyjne oraz OLEDowy wyświetlacz o przekątnej 0.96″ zostały umieszczone na górze. Port microUSB został umieszczony na przeciwnym skosie. Głowica wykonana ze stali nierdzewnej została wyposażona w pozłacany – ruchomy pin kontaktowy plus.

screenshot_6

W zasilaniu znajdziemy wszystkie funkcje oferowane przez producentów w masowo produkowanych zasilaniach. Ustawienia TCR, funkcję preheat pozwalającą na wstępne podanie większej mocy na grzałkę w celu jej szybszego rozgrzania, mamy kontrolę i regulację temperatury dla drutów niklowych, tytanowych i stalowych oraz aktualizację oprogramowania przez port microUSB.

Nie ma w tym zasilaniu nic – co mogło by przyciągnąć uwagę – mnie osobiście nie zaciekawiło, ale jestem pewien,że znajdą się entuzjaści tej pociesznej piersiówki 🙂

screenshot_7

Specyfikacja techniczna:

– Dostępny w 3 kolorach
– Wyświetlacz OLEDowy 0.96 ”
– Funkcja preheat
– Możliwość tworzenia własnego logo
– Wymiary 22mm x 63mm x 99mm
– Wsparcie i obsługa temperatury dla drutów niklowych, tytanowych i stalowych
– TCR
– Płynna regulacja mocy od 1W do 200W
– Obsługa rezystancji w trybie TC od 0.05 ohm do 1.5 ohm
– Obsługa ezystancji w trybie mocy od 0.1 ohm do 3.5 ohm
– Zasilanie 3×18650
– Nowa – demontowana klapka baterii
– Głowica ze stali nierdzewnej z pozłacanym, ruchomym pinem kontaktowym plus
– Port microUSB do aktualizacji oprogramownia