Nowy iJust X AIO z 7ml zbiorniczkiem na liquid !

Są Ajdżasty ?? – Ano są ! I to nowe – iJust X to odejście od znanej wszystkim formy, która może nie znaleźć już tak wielu entuzjastów jak poprzednie wersje .. ale nie ma co gdybać – dziś garść informacji o nowym produkcje od Eleaf.

Zestaw dostępny będzie w 2 wersjach kolorystycznych srebrnej oraz czarnej; wymiary zestawy do niespełna 26mm grubości w największym miejscu, prawie 51mm szerokości oraz lekko ponad 100mm długości. Jest to zestaw AIO – nie ma tutaj możliwości wkręcenia własnego parownika a tym faktem będzie pewnie zasmuconych wiele osób, które po dziś dzień użytkują baterii od zestawów Ijust2 / S z innymi parownikami ..

 

Wbudowany akumulator ma pojemność 3000mAh – nie ma szału powie wiele osób, ale nie jest to zestaw do CC a do codziennego użytkowania i taka pojemność powinna starczyć spokojnie na kilka godzin średniego użytkowania zestawu.

Dioda podświetlająca 7ml zbiornik uzupełniany od góry będzie nas informować o stanie naładowania wbudowanego akumulatora.

Napełnianie zbiorniczka – od góry, wymiana grzałki i regulacja przepływu powietrza – producent musiał coś wymyślić by zachować ciągłość spasowania tych samych grzałek w większości swojej serii – czy to rozwiązanie się sprawdzi ? Okaże się po czasie – jeżeli wszystko jest przemyślane i dobrze spasowane – nie widzę problemów w użytkowaniu 🙂

Wbudowaną baterię ładujemy za pośrednictwem portu microUSB – i tutaj nie zmienia się nic jeżeli chodzi o poprzednie wersje – konstrukcja nie jest rozbieralna, a akumulator niewymienny.

Specyfikacja techniczna:

– Pojemność akumulatora 3000mAh
– Pojemność zbiornizka 7ml
– Ładowanie przez port microUSB
– Dostepny w 2 kolorach
– Waga 203.5g
– Maksymalna moc wyjściowa 50W
– Obsługa rezystancji od 0.15 ohm
– WYmiary 50.7mm x 25.7mm x 101mm
– W zestawie grzałka 0.3 oraz 0.5 ohm
– Wygodne napełnianie od góry
– Dioda podświetlająca zbiornik informuje o stanie baterii

board