Nugget V2 – jeszcze piękniejszy .. jeszcze potężniejszy ..

Artery Vapor wypuszcza na rynek drugą wersje miniaturowego zasilania – NUGGET. Kilka zmian czeka nas w V2-ce , o których postaram się Wam opowiedzieć 🙂

artery-nugget-mini-vape-mod-1

  • Pierwszą zmianą jest rozmiar – v2-ka jest minimalnie większa od wersji V1 i mierzy obecnie 60mm x 34mm x 23mm.

  • Konstrukcja i układ przycisków oraz wyświetlacza pozostaje bez zmian. Poprawiona została głowica – tak jak w poprzedniej wersji wykonana ze stali nierdzewnej oraz pozłacanego – pływającego pinu +.

  • Korpus wykonany z odpornego stopu cynku tak jak w poprzedniej wersji został delikatnie zaokrąglony – i moim skromnym zdaniem bardzo dobrze; kwadratowa v1-ka niezbyt komfortowo trzymała się w dłoni ( przynajmniej mi ).

screenshot_4

  • Nugget obsługuje oporności od 0.1 do 3 ohm, wspiera kontrolę temperatury i umożliwia regulacją od 200 do 600 F. Posiada port microUSB do ładowania oraz aktualizacji, które producent ma nam regularnie dostarczać.

  • Jest TCR – ręczne ustawienia temperaturowe oraz ustawienia krzywej nagrzewania.  Z ciekawostek – mamy również możliwość regulacji podświetlenia wyświetlacza.

screenshot_3

  • Na pokładzie pojawia się szybkie ładowanie ( szybkie ładowanie w tym przypadku nie oznacza obsługi szybkich ładowarek – podejrzewam,że będzie to tak jak w przypadku Mini Volt-a w wersji V2 – napięcie ładowania pozostaje bez zmian ( 5V ) natomiast natężenie wzrasta z ~ 0.5A do ~ 1A. )

  • Zwiększona zostaje pojemność baterii do 1500mah; zasilanie będzie dostępne w 3 wersjach kolorystycznych : Matowej czerni, Perłowej bieli oraz Stali

screenshot_5

Specyfikacja techniczna :

– Korpus wykonany z wytrzymałego stopu cynku
– Dostępny w 3 kolorach : Matowej czerni, Perłowej bieli oraz Stali
– Obsługuje rezystancje od 0.1 ohm do 3 ohm
– Napięcie wyjściowe od 0.5V do 8V
– Regulacja temperatury dla trybu TC od 200 do 600 F
– Płynnie regulowana moc wyjściowa w zakresie od 5W do 50W
– Na pokładzie port microUSB do ładowania oraz aktualizacji
– Możliwość ustawienia krzywej rozgrzewania
– TCR – ręczne ustawienia temperaturowe
– Możliwość ustawienia podświetlenia wyświetlacza
– Zapewnione aktualizacje
– Wsparcie kontroli temperatury