O Amerykańskich liquidach słów kilka – E dymek

 

Pierwsze spotkanie z soczkami zza oceanu jest genialne, super smakowe mixy, gdzie każdy czujemy oddzielnie, cudownie słodziutkie smaki, duża chmurka to tylko jedne z nielicznych doznań jakie poczujemy próbując je pierwszy raz .

Ale co jeśli już się do tych lq „przyzwyczaimy ” i używamy ich już długo? 

Odpowiem na to pytanie na swoim przykładzie, na rynku amerykańskim, tak jak na każdym panuja pewne trendy i takim sposobem w pewnym momencie nasi koledzy zakochali się w liquidach kremowych i nagle wszystkie firmy wypuściły bardzo dużo takich lq, a jak dla mnie większość z nich smakuje prawie identycznie. I mnie osobiście one się po prostu znudziły, oczywiście są firmy które robią nadal super mega smaczki, np fuzion vapor, niektóre z ich owocowych mixów są jak dla mnie liquidem Bogów.

Liquidy Amerykańskie to bardzo słodkie liquidy ?

Dokładnie, na wszystkie liquidy które ja miałem okazje próbować 3/4 z nich bylo bardzo słodkich. Nawet jeśli znajdziemy jakiś kwaśny, gorzki liquid i tak gdzieś w tle poczujemy delikatną słodycz.

Liquidy z USA są bardzo gęste? 

Liquidy przy których nie możemy wybrać gęstości zapewne będą 70/30 albo chociaż 50/50 i będą bardzo gęste. Przy parownikach gdzie mamy duże otwory którymi nasz liquid nasączy naszą watę, problemem to nie będzie, lecz już przy małych otworach możemy mieć kłopot

Playlista z prawie wszystkimi liquidami jakie miałem przyjemność wapować