OBS Crius Plus 25mm – jakby trochu większy …

Obs Crius parownik, który bardzo sobie chwaliłem, nie musiałem go rozwiercać, nie miałem problemu z wyciekami ( nie umiem układać waty .. 😀 ) i to boczne napełnianie, które tak bardzo uwielbiałem. Nastał czas na wersję Plus co przybyło co ubyło ?

Screenshot_2 Screenshot_3

Zmiana pierwsza – dość zauważalna to drip tip, który w poprzedniej wersji był szklany – szczerze dużo fajniej komponował się z resztą zestawu. Pin + pozłocony dla lepszej przewodności, ale nie drapcie tego złotka – nic na nim nie zarobicie 🙂

Screenshot_4 Screenshot_5

Drip tip jest wymienny co cieszy mnie, jak i wielu innych użytkowników, którzy mają swoje ulubione dripki.

11mm x 5mm – ta centymetrowa jama ułatwi napełnianie liquidu o tyle fajne jest boczne napełnianie,że przynajmniej z mojego doświadczenia nie ma wycieków liquidów przy jakimś szybkim zamykaniu czy zalaniu ” pod korek ” i następnie zasunięciu czapki.

Screenshot_6 Screenshot_7

Podstawę wraz z bazą możemy swobodnie wyciągnąć bez konieczności wylewania liquidu. Konstrukcja jest rozbieralna a połączenie wysokiej klasy stali nierdzewnej 304 oraz szkła pyrex bardzo fajnie się sprawuje.

Screenshot_8

Baza  velostyle wszystkim dobrze znana i lubiana – wyposażona w 2mm otwory montażowe przy średnicy 18mm pomieści najbardziej wymagające zestawy grzewcze. W plusie mamy również oring, który przytrzyma nam watę na miejscu. Dolny przepływ powietrza jest na prawdę dobry, dostarcza dużo wiatru tuż pod grzałki.

Mamy również dodatkowy górny przepływ powietrza, który podobnie jak w Heraklesie Plus wpływa do bazy.

Screenshot_9

Cechy produktu :

– Średnica 25mm
– Górny, boczny system napełniania
– Pojemnośc 5.8 ml
– Baza velostyle
– Regulowany górny oraz dolny przepływ powietrza
– Wykonany ze stali nierdzewnej 304