Okiem przyszłości na e-papierosy firmy ColinsS.

Tradycyjne papierosy sprawiają, że nie możesz pozbyć się smrodu dymu z ubrań i ciała, a znajomi zaczęli omijać cię szerokim łukiem? Teraz to już nie problem! Dzięki najnowocześniejszym osiągnięciom techniki możliwe jest zdrowsze, efektywniejsze i przyjemniejsze e-palenie.

Odpowiedzią na wszystkie twoje pytania jest e-papieros marki PINKi oraz – dostępne wraz z nim – firmowe e-liquidy, które zupełnie zmienią styl e-palenia. To właśnie dzięki temu elektronicznemu wynalazkowi zapomnisz o konieczności posiadania nieporęcznej paczki standardowych śmiercionośnych papierosów. Naładuj swego PINKi raz i ciesz się smakiem oraz przyjemnością chwili zapomnienia w otoczeniu białego, nieszkodliwego e-dymu.

Elektroniczne papierosy PINKi przyczyniły się do zrewolucjonizowania rynku i są odpowiedzią na stale zwiększające się koszta, jakie niesie za sobą palenie. Zapomnij o akcyzach, nieświeżym oddechu, problemach zdrowotnych oraz jednostajnym smaku papierosów! Sięgnij po zestaw papieros plus e-liquid PINKi i ciesz się doskonałym smakiem oraz aromatem, którego nie zapewnią tobie produkty dostępne w większości sklepów w Polsce.

E papierosy przeniosą cię do świata przyszłości, gdzie drobne przyjemności nie wiążą się ze szkodliwymi skutkami zdrowotnymi, natomiast sam akt e-palenia staje się rozrywką dla osób eleganckich i wytwornych. Spróbuj sam – chwyć w dłoń e papieros, wybierz swój ulubiony e liquid i niech wszystkie problemy dnia codziennego znikną, kiedy ty zanurzysz się w doskonałej mieszaninie. Znajomi znowu zaczną spędzać z tobą swój czas i zechcą wiedzieć, gdzie nabyłeś ten niezwykły gadżet umilający codzienne czynności.

PINKi są jedyne!

www.pink-fury.com – tutaj więcej!